גבעת יערים

המובלעת האידילית של גני פורסט הילס נותרה פנינה נסתרת בקווינס. הצומת של לונדון רואד מלא בחנויות ומסעדות, קניות וטיולים, והתושבים יוצאים לקניות. בגני פורסט הילס יש מעט חנויות, אך התושבים קונים שם בכל דבר, החל מצרכי מזון ובגדים ועד תכשיטים ואביזרים לבית. למרות ההיסטוריה, תושביה המפורסמים די הישגים, אם לא צווחניים.

אמנם לא ברכבת התחתית

ביער היל מוגשים על ידי מספר אוטובוסים ויש לו תחנת רכבת משלה, אך אין תחנה משלה. הספרייה הציבורית של העיר ניו יורק ומוזיאון קווינס להיסטוריה של הטבע נמצאים בקרבת מקום. לתלמידי K-8 יש גישה לבית הספר הבינלאומי של האו"ם בג'מייקה, המספק הסעות לגני פורסט הילס. מכללת טורו (NYSCAS), מכללה קטנה ומוסמכת אזורית המציעה תארים מקורבים ותואר ראשון, ממוקמת גם ביער היל. היא נסגרה בשנת 2012 לאחר שלא עמדה בסטנדרטים שנקבעו על ידי מועצת ההשכלה הגבוהה של מדינת ניו יורק והאיגוד הלאומי למכללות ואוניברסיטאות (NACU) ואיבדה את ההסמכה שלה. בנוסף למשרד ברונקס, למכללות טורוס ול- NY SCAS יש גם משרדים ביער הילס, ברוקלין וקווינס.

אם אתה מעוניין לעזוב את Atria Forest Hills, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שנשמח אם היית תושב. אנו ממליצים בחום על מרכז הקהילה פורסט היל, מרכז קהילתי עם מרכז כושר, חדר כושר, ספרייה וחדר משותף.

פורסט היל נמצאת דרומית ללונדון, ומפות גוגל מראות מסלול שעובר ברובע העסקים המרכזי של העיר לאורך הצד המזרחי של התמזה. המפה קובעת את הגבול הדרומי בשדרה השנייה והמערב גובל בשכונת ברנץ 'ברוק פארק וברודווי.

פיתוחו של פורסט היל כאזור מגורים, מסחר ותעשייה החל בשנת 1895 עם הקמתו של בית הדיור הציבורי הראשון בעיר, בית העירייה.

לאחר המלחמה

שכונת פורסט הילס הפכה למקום רצוי יותר לחיות בו, ופיתוח נוסף הגיע עם בניית בית העירייה ושדרות סמוכות. במהלך השפל הגדול, שונו חוקי הייעוד כדי לאפשר בנייה של בנייני דירות בני 15 קומות, והגבלות התכנון ייעשו במפורש שכונות כמו Forest Hill מלהפסיק את התפתחותן. לאחר מלחמת העולם השנייה, בית משפחתי בגבעות יער הושמד עד היסוד כדי ליצור בתים חדשים. בשנות החמישים והשישים תוקן שוב חוק הייעוד, מה שאפשר לבנות עשרים וחמש דירות באזור.

השם הנוכחי מגיע מחברת הפיתוח קורד

מאייר, שקנתה בסך הכל 240 דונם של גבעות יער בשנת 1906 ושמה את שמו לוולדפארק. החברה שינתה את שמה של האדמה, ששימשה בעבר כגני פורסט הילס, הפארק הציבורי הראשון בארה"ב והאדריכל הנודע גרוסוונור אטרברי הוזמן לתכנן אותה. בשנת 1906 רכשה קורד מאייר'ס פיתוח ושות 'נכס בצד המערבי של פורסט היל רואד ומכרה אותו לקרן ראסל סייג'.

הקהילה כוללת יותר מ -800 בתים צמודי קרקע

חלקם כוללים מגדלים ממוסגרי עץ וחלונות קשתיים כפולים המשקפים את המאפיינים הייחודיים של גני פורסט הילס. הרובע מתוכנן כאזור לשימוש מעורב עם סך של 2,000 מ"ר שטחי מסחר וכולל גן ציבורי, מרכז קהילתי, אמפיתיאטרון ומגרש משחקים. בנוסף לפארק ולפארקים, קושרה השכונה גם למספר פארקים ציבוריים, ביניהם פארק יער היל ופארק פארק יער.

רחוב אוסטין

הוא הרחוב הראשי בשכונה ומשמש כמרכז יערות הילס, ויש מספר פארקים ציבוריים, כמו פארק יער היל ופארק פארק יער. רכבות מתחנות מרכז לונדון עוברות ברובע, אך ישנה גם רשת תת קרקעית. זה לוקח נסיעה ברכבת התחתית ממידטאון מנהטן מהתחנה המרכזית של לונדון לתחנת פורסט הילס או הרכבת התחתית ליער. יש תחנת רכבת בצומת הרחובות אוסטין ופארק אווניו עם תחנה נוספת ברחוב פארק.

הצד הצפוני של פורסט הילס

הוא הקהילה קורד מאייר, בה נמצאים מספר בתים צמודי קרקע ורב-משפחות. יער היל נמצא בשכונה עם בית ספר תיכון עם כ -2,000 תלמידים. תלמידי תיכון לעיתים קרובות לומדים בבתי ספר ציבוריים בניו יורק, כמו אוניברסיטת קולומביה, ואחרים נשארים קרוב יותר לביתם על ידי הרשמה לבתי ספר פרטיים, במיוחד בברונקס, ברוקלין, קווינס או סטטן איילנד.

פורסט הילס ורגו פארק היו בדרך כלל בשיעור גבוה יותר של תושבים משכילים בקולג 'מאשר בשאר העיר ניו יורק בשנת 2018

ההכנסה החציונית של תושבי פורסט הילס בשנת 2018 הייתה פחות ממחצית ההכנסה של רסטון וכ -1.2%. מתושבי מנהטן, אך כ -2.5% יותר ממנהטן.

פורסט הילס ורגו פארק מפטרים על ידי המחוז 112 של NYPD

שהוא בין 68 ל -40. בשנת 2010 דורג הרובע השני המסוכן ביותר בניו יורק, מאחורי מנהטן. מספר השוטרים לכל 100,000 תושבים ביער הילס בשנת 2018 היה פחות ממחצית העיר כולה, אך יותר מכפול מהמספר ברסטון.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

היכל הספורט רוממה

היכל התהילה של כדורעף הודיע היום, 18 באוקטובר, בהוליקי, מסצ'וסטס, מקום הולדתו של הספורט, כי שש אגדות כדורעף הוכנסו לאולם המקודש שלו. היכל התהילה של

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן