גן הפסלים

ועדת האמנויות של ניופורט ביץ 'סיטי שמחה להודיע על פתיחת גן הפסלים החדש במוזיאון לאמנות סנט לואיס בסנט לואיס, מיזורי. המיצב ההיסטורי, שאמור להיחשף לציבור ב -10 בדצמבר 2019, הוא הראשון מסוגו בארצות הברית ונמצא בשדרות ארתור אש. פארק הפסלים ליד סטונהנג 'משתרע על כמעט 100 דונם אדמות שכבשו בעבר על ידי גברת לאומייר ובעלה, כמו גם הבית לשעבר של משפחת בעלה המנוח.

בשנות השבעים של המאה העשרים הושמדו קרקע גרדן קנווד

שנבנה בשנת 1913 כגן ארמורי, וגלריית האמנות ווקר, שנבנתה בשנת 1927 על ידי מרכז האמנות ווקר, וכניסה דרומית גדולה לבניין עוצבה מחדש. גן הפסלים המשפחתי שטיינברג נחנך בשנת 2004 עם העתק של פסל החירות. בשנים האחרונות פסלי Sc בגן השתנו באופן דרמטי הן בגודל והן בעיצוב.

ככל שהמוזיאון הורחב ושופץ

כדי לשלב את שטח הגן המקורי בגן הפסלים הגדול יותר של צ'רלס אירלנד, מועדון גן האדום האדום ממשיך להיות מעורב בתכנון החלל החדש. בסוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים, לעומת זאת, היא נתקלה בבעיות דומות, מכיוון שהרצפה לא יכלה לתמוך במשקלם של פסלים ומיליוני מבקרים.

תוכנית הגנן במגורים מעניקה לגננים מקומיים מנוסים ומעצבי נוף גישה לגן הפסלים של Recology לפרויקטים ספציפיים לאתרים

הגנן במגורים, בשיתוף הצוות הרקולוגי, יערוך ויבצע את התוכניות, יתכנן אותם, יעבוד יד ביד בגינה ויקבע את השימוש הטוב ביותר במרחב עבור המוזיאון ומבקריו, כמו גם להנאתם ולהנאתם האישית. בנוסף לשיעורי יוגה רגילים (שיעורי הברכה נבחרים בשבת מוצעים על ידי השותפים שלנו בפרויקט יוגה ריצ'מונד), גן הפסלים של SC מציע מגוון שיעורים נוספים כגון יוגה, מדיטציה, יוגה יוגה ויוגה למבוגרים וילדים, יוגה קורס לילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, תוכנית יוגה בחוץ לקשישים או שיעור כושר.

גן הפסלים כולל את אחת מיצירות האמנות החשובות ביותר של רודן

"גן הפסלים של SC. הפסלים הותקנו בגן משנת 1908 ומראים כיצד רודין רצה שכל יצירה תקשר עם הנוף הטבעי. – — גן הפסלים של פרנקלין ד. מרפי ממוקם באתר של 5 דונם בקמפוס UCLA והוא גן הפסלים הגדול ביותר בארצות הברית ואחד הגדולים בעולם.

גן הפסלים היה נחנך בשנת 2013 וממוקם כיום בכמעט 30 חלקים

עם הרחבת אוסף הפארק שתוכנן לשנת 2015. הפסלים בגן כוללים עבודות של אמנים כמו רוברט ראושנברג, דייוויד הוקני ורוברט Motherwell. עוצב על ידי דן קיילי, דרום מק'ורמיק. בית המשפט מוקף בבריכה, בפסלים ובשבילי הליכה, והמבקרים יכולים לחקור את השטח ברכיבה על אופניים, בחשמלית או ברגל. בו מוצגים 20 פסלים המוצבים בצד המערבי של החצר בשורה של שלוש מפלסים: דרום, מזרח ומערב, וצפון ודרום .

הפארק מציג פסלים של אמנים כמו רוברט ראושנברג, לואיז בורז'ואה, דייוויד הוקני ורוברט Motherwell, כמו גם מספר פסלים תלויים של אמנים אחרים.

כאשר גן הפסלים במיניאפוליס נפתח בשנת 1988

היה בו די סוברו יצירה מיוחדת, ואריקידיאה היה חביב הקהל מאז ומעולם. היצירה ניצבת כעת על מדרון בשם Wurteles Oberer Garten, המשקיף על גן הפסלים של ה- Sc. זהו הגן המקורי של המוזיאון, שתוכנן, נבנה ומתוחזק על ידי חברי מועדון הגן האדום.

הגן ממוקם בנוף קיים של אלונים חיים, אורנים, אורנים ושיחים, מוקפים בשתי לגונות. מכיוון שגן הפסלים מחולק לשלושה חלקים, ראוי שלמבקרים יש שלוש דרכים שונות לראותו: מהכניסה הראשית של המוזיאון לגן הפסלים ומטה לאגם.

גן הפסלים

הוא אתר של כמה תערוכות ואירועי פיסול חשובים, כולל תערוכת האמנות השנתית של המוזיאון המוזיאון, אשר נבנה על אדמה שתרמה גם הם על ידי דקורדובה, נוסד בשנת 1948 והוא אחד האמנות הציבורית העתיקה ביותר. מוזיאונים בארצות הברית. מרכז סטורם קינג מאונטיין נרכש על ידי ראלף א 'אוגדן בשנת 1958 ונפתח כמרכז לחקר אמנות ואומנויות באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו.

גן הפסלים של רובינס הוכיח את עצמו כאחד מגני הפסלים הגדולים והפופולאריים ביותר בארצות הברית

עם תערוכות ארעיות מתחלפות, תמיד יש בגן הפסלים משהו חדש ומקורי להציע למבקרים בו. טורונטו – האמן והפסל רובע אבוט בטורונטו הציג את עבודותיו בגן למעלה מ -40 שנה.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

פארק הקישון

נחל הקישון עובר כיום תהליך שיקום מקיף בהתאם לתכנית מתאר ארוכת טווח שאומצה בשנת 2001. השלב הראשון של פארק בית הושלם, נבנה פארק פנאי וגשרים

לקריאה נוספת »

מסעדות ברחוב הנמל

בעוד פורט ארנסו התפרסמה פעם בקליפות הצדפות שלה – רחובות מרופדים – היא הפכה ליעד לבירת מלאכה ואוכל מלאכה. הן המבשלה והן המסעדה פופולריים בקרב

לקריאה נוספת »

מגרש המטקות בחוף קרית חיים

זו הדרך המושלמת לבלות יום אוגוסט בישראל, והיא אחת המגמות הגדולות ביותר בתיירות בימינו. החוף מחולק בין גברים, נשים ומבקרים, כאשר מבקרים ומבקרים מסכימים לבקר

לקריאה נוספת »

איזה קורס עובר נוטריון

לאחר ששילמת את שכר הטרחה והגשת את בקשתך, NYEIS ייקח 4-6 שבועות לאשר את בקשתך ולמנות אותך כנוטריון. הגשת מועמדות מקוונת הדורשת מילוי טופס מקוון,

לקריאה נוספת »

מיצג האורות במושבה הגרמנית

המוזיאון ההיסטורי הגרמני מציג לראשונה תערוכה גדולה עם למעלה מ -500 חפצים העוסקים בהיבטים שונים של הקולוניאליזם הגרמני. התערוכה בוחנת את ההיסטוריה הקולוניאלית של גרמניה

לקריאה נוספת »

עיצוב כרטיסי ביקור לעסק

בכל הנוגע לטקסט הראשי השתמש בגופן פשוט, מקצועי וקריא. עבור גופנים ראויים לכרטיסי ביקור, אנו אוהבים את Helvetica (אחד הגופנים הפופולריים ביותר בעולם ללא סיבה),

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן