המדעטק

זו הופעה אינטראקטיבית, מקורית לכל המשפחה, המתקיימת בגלריות מוזיאון ישראל. וויט יצר סדרה של חוויות וירטואליות שניתן לעשות בבית עם המשפחה. התחבר לעבר של ימינו, התחבר לעבר שלך ובאמת גלה את הרקע בחצר האחורית שלך. אנו מציעים מחנות מיני MoMath, הכוללים יום שלם של פעילויות לילדים ומבוגרים, כמו גם מגוון פעילויות אינטראקטיביות. מאיפה אתה בא ואיפה הרקע שלך ומה אתה יכול לעשות עם החוויה הווירטואלית הזו בבית או עם המשפחה שלך?

המוזיאון ממוקם בעיר העתיקה של באר שבע

הידועה גם כבירת המדבר. הוא נבנה בראשית המאה העשרים בתקופה העות'מאנית וממוקם באתר בית כנסת ישן. המוזיאון, שנוסד בשנת 1983, שוכן במבנה היסטורי שתוכנן עבור הטכניון – המכון הישראלי לטכנולוגיה, שהועבר ממקומו המקורי בתל אביב. באפריל 2014 פתחנו תערוכה שהביאה את מוזיאון המדע יוריקה בהלסינקי, פינלנד, למוזיאון מדעטק בירושלים, ישראל ולמספר מוזיאונים נוספים בארץ ובעולם. מול בניין המוזיאון שלנו יש עצי דקל ראשונים, העתק של דקל ממיקומו המקורי, ובניין הטכניונים העתיק ביותר, שהוא כיום מוזיאון הטכנולוגיה של מדא.

הבניין בו מוצגות התערוכות הזמניות

הוא האגף החינוכי, אשר בנוסף לתערוכות כולל גם קולנוע, בית ספר, כיתות ומעבדות ומשמש גם ככניסה למוזיאון. במפעל תערוכה "ייצור דיגיטלי של חיי היומיום" והוא מצויד בשולחנות כרסום CNC ספציפיים. קיבולת הישיבה הכוללת היא 80 ולכל קומה שטח רצפה תלת ממדי שנחתך בלייזר. היא מפעילה גם בית קולנוע המציע לציבור חוויה רב חושית: הוא מציג סרטי תלת מימד ו -2 D וכן הקלטות וידאו ושמע.

חדר התצוגה של מדעי הקסם מראה כיצד ניתן להסביר טריקים קסומים קלאסיים על ידי שימוש במדעי היסוד

בתוך המוזיאון יש חדר חשוך בו מתרשמים מהאור ולומדים על השפעות האור על הגוף, כמו גם "חדר מראה" בו אנו לומדים לבהות אשליות רבות במראה. המשימה של Citizen Science היא להפוך את המדע לכלול ורלוונטי יותר ולקדם מעורבות ציבורית.

אחד השותפים המובילים הוא בית הספר למדעי האזרח, פרויקט משותף של הטכניון – אוניברסיטת חיפה, במימון ISF ומשרד החינוך. המרכז, שנמצא באגף החינוכי, מוקדש לגישה לאינטרנט, לאינטרנט ולטכנולוגיית העתיד.

האתר מורכב מבניין ראשי בו תוכלו לצפות וליהנות ממיצגים רבים

כולל מוזיאון למדע, טכנולוגיה, טכנולוגיה ומתמטיקה, וכן מרכז חינוכי. למוזיאון עצמו ידיים נפלאות – הוא מציג את ההיסטוריה של ההמצאה ותחומי היישום שלה ברפואה, מדע וטכנולוגיה. במוזיאון, רוב החושים שלנו עובדים יחד כדי ליצור חוויה חושנית בה אנו רואים, לומדים, מגלים ומפעילים, ומעל לכל פועלים בהרמוניה זה עם זה כדי ליצור אשליה או אפקט עם אור, מראות, חשמל ומגנטיות. החוויה העיקרית שלנו, התערוכה מדע הקסמים, כוללת אשליות ואפקטים שנוצרו באמצעות אור ומראות וחשמל, מגנטיות וכו '.- כאן תמצאו את גלריות המוזיאון הכוללות מוזיאון למדע, טכנולוגיה וטכנולוגיה מרכז חינוכי. זהו מוזיאון עמוס המארח כל העת מגוון תערוכות, הרצאות, סדנאות ופעילויות חינוכיות לילדים ולמבוגרים. ניתן לחלק את המוזיאון לחמישה חלקים במפה: הבניין הראשי, מוזיאון המדע, מרכז מחקר, מרכז חינוכי ואולם תצוגה.

עם למעלה מ 200 מוזיאונים יש לנו גם את המספר הגבוה ביותר של מוזיאונים לנפש בעולם

אבל זה משהו שאתה כנראה לא מכיר. המוזיאון בגודל 45,000 מ"ר מושך אליו יותר מחצי מיליון מבקרים מכל רחבי העולם מדי שנה. זה נותן לך תובנה בהיסטוריה של מדעי הטבע, טכנולוגיה, טכנולוגיה מהעבר, מההווה ומהעתיד.

לפני שתקרא, עליך להבין היטב את ההיסטוריה של מדינתנו ואת ההיסטוריה שלה, כמו גם את מצב הטכנולוגיה הנוכחי במדינה.

תיהנו מתערוכה זו, המציגה 101 מההמצאות החשובות בתולדותינו. יותר מ -20 תערוכות מתוכננות להעביר ילדים לעולם המדע, הטכנולוגיה והחלל באמצעות תערוכות אינטראקטיביות ומגוון פעילויות.

למעבדת הלמידה של סמיתסוניאן יש אוסף מוכן של משאבים מומלצים שיעזרו לילדכם ללמוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM).

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

מוזיאון חיפה לאמנות

זמן קצר לפני ההשבתה השנייה של ישראל בספטמבר, החליט מוזיאון חיפה לאמנות בצפון ישראל לבדוק כיצד המגפה הנוכחית שינתה לחלוטין את הגדרת החלל. לאור סגירות

לקריאה נוספת »

התזמורת הסימפונית חיפה

התזמורת הסימפונית הישראלית חיפה תעשה את תחנתה הראשונה בתולדותיה באולם הקונצרטים של סגרסטרום ביום שישי, 14 באוקטובר. תזמורת חיפה בישראל היא אחת התזמורות המפורסמות בעולם

לקריאה נוספת »

המושבה הגרמנית

המושבה הגרמנית, אחת השכונות הבולטות בירושלים, נושאת שם שהפך עם הזמן לתוי יותר ויותר. למרות שהיא אחת השכונות הגדולות והמפורסמות בישראל וביתם של כמה מהמסעדות

לקריאה נוספת »

גבעת יערים

המובלעת האידילית של גני פורסט הילס נותרה פנינה נסתרת בקווינס. הצומת של לונדון רואד מלא בחנויות ומסעדות, קניות וטיולים, והתושבים יוצאים לקניות. בגני פורסט הילס

לקריאה נוספת »

הפארק האתגרי x park

BOUNCE מעז בקפיצה הבאה לקיצוניות העממית – קפיצה עם אדרנלין – באקס הראשון – פארק איקס פארק. עוצב על ידי חברת עיצוב מסלולי המכשולים המפורסמת

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן