המושבה הגרמנית

המושבה הגרמנית, אחת השכונות הבולטות בירושלים, נושאת שם שהפך עם הזמן לתוי יותר ויותר. למרות שהיא אחת השכונות הגדולות והמפורסמות בישראל וביתם של כמה מהמסעדות והברים הטובים בעיר, זה גם נפגע מהעובדה שהשם הפך יותר משם שגוי. לפרויקט הקולוניאלי הגרמני בסין יש מקום בזיכרון התרבותי של מרבית הגרמנים והוא קשור למושג מושבה מודל למודרניזציה. התחלה מאוחרת של הקולוניזציה הגרמנית הביאה לשיקום המאוחר של האומה, שנכנס לתוקף רק בשנת 1871. השלטון הקולוניאלי הגרמני בסין הסתיים עם פרוץ מלחמת העולם השנייה וקריסת האימפריה הקולוניאלית הגרמנית ב אמצע המאה ה -19, אך זה לא אמור היה להיות המצב עבור כולם, מכיוון שזה הסתיים זמן קצר לאחר פרוץ המלחמה. היחידות השונות הפכו לחלק מהמפלגה הקומוניסטית הסינית, צבא השחרור העממי (PLA), המפלגה הקומוניסטית הסינית (CCP) ומפלגות פוליטיות אחרות, ונכסיהן הוחרמו מגרמניה, כמו גם מהאימפריות הקולוניאליסטיות שלה.

הנוכחות הגרמנית במושבות לשעבר הייתה כה גדולה עד שהגרמנים נאלצו לעזוב את האזורים המושבתים

אך יש לציין כי הדבר נחשב לחריג למושבות הגרמניות האחרות, שכן היו מקומות אחרים בהם התיישבו גרמנים. , כמו נמיביה, בה כמחצית מהמתנחלים יכלו לשהות כ- 7,000 שנה. מלבד זאת, הגרמנים לא היו צריכים לעזוב אף מושבה לשעבר, למעט מספר מצומצם של מושבות בדרום אפריקה ובדרום קוריאה.

המושבות של גרמניה הן בדרום אפריקה, דרום קוריאה, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ודרום אמריקה.

מערב אפריקה הגרמנית

שהייתה מורכבת במקור רק מהמושבה כביכול של גרמניה באפריקה, הורחבה לאחר חוזה ורסאי בשנת 1919 כדי להשיג שליטה על הרפובליקה המערבית אפריקאית, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו (DRC) ו דרום סודן. אפריקה המשוונית הגרמנית מורכבת מדרום אפריקה (שזכתה בחוזה ורסאי בשנת 1919), דרום מזרח אפריקה וחלקים ממרכז אפריקה מאז נובמבר 1919, אז קיבלה גרמניה את השליטה בשטח האיחוד הלאומי של דרום אפריקה (SANU) בגבון.

ממוקם על נהר הוולגה

הוא היה על אדמה פורייה טובה, אך חסרונו היה שהוא היה מבודד ממושבות גרמניות אחרות ומסחר. גרמנים התיישבו במושבה והצטרפו לכפרים הרבים הקיימים, שקיבלו יותר ויותר אופי "גרמני". האימפריה הקולוניאלית הגרמנית צמחה לאזורים אחרים שבחרה, כמו דרום אפריקה, דרום מזרח אפריקה וחלקים ממרכז אפריקה. מסוף המאה ה -19 ועד אמצע המאה ה -20 גרו גרמנים רבים במערב אפריקה, שנמצאה לאורך נהר הוולגה. זה סגר את הפער בין גרמניה לשאר העולם מבחינת הכוח הכלכלי והפוליטי.

המושבה הגרמנית שופצה בשנים האחרונות והאתר הטמפלרי ההיסטורי הגרמני משמש כיום כתחנת תיירות וביקור במושבה

אופי המולדת הוא היבט נוסף במושבה הגרמנית, שסטיינמץ מציין כאחת האטרקציות הגדולות ביותר שלה. כבר הזכרנו כי "המושבה הגרמנית של ירושלים" הפכה לאזור מבוקש בשל קרבתה לישראל וערכי הנדל"ן העולים בה. תיירים מבקרים בבית בעמק רפאים 6, רק כמה מאות מטרים ממרכז העיר.

ההיסטוריה הרבת האירועים של המושבה הגרמנית מאוירת על ידי סגנונות האדריכלות באזור קטן יחסית זה. ההיסטוריה הססגונית של מושבה גרמנית זו מאוירת על ידי מגוון סגנונות אדריכליים שנמצאים באזור קטן יחסית כמו זה.

מפה זו מציגה את המושבה הגרמנית במחוז טאורידה

שהיא אחרת לא קבוצה קולוניאלית ידועה. כאן הייתה מושבה שהושבה ללא הצלחה לאחר הקמת האימפריה הגרמנית בשנת 1871. היא מתעדכנת באופן פעיל במידע על ההיסטוריה של מושבה זו ותושביה, כמו גם על מעמדם הנוכחי של המושבות הגרמניות בדרום אפריקה ובארצות הברית. מדינות אמריקה. המפה משתרעת על שטח של כ -1,500 קמ"ר במחוזות חרסון, שבדרך כלל אינם ידועים כמושבות או קבוצות בגרמניה.

הממשל הגרמני הצליח למנוע ספקולציות קרקעות במפרץ קיאוצ'וב באמצעות חוקים לשימוש קרקע מודרני, שאפשרו לבנות מספר רב של מבני מגורים ומסחר ומלונות. כדי לשפר את תנאי המחיה שם, הותקנה מחדש הממשל של המושבה הגרמנית בשנת 1990.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

פארק הכרמל

Midtown Plaza הוא מגרש משחקים אינטראקטיבי לילדים ומבוגרים המציע מגוון פעילויות אינטראקטיביות לילדים כמו גם מגרש משחקים חיצוני. עם אזור האמנויות והעיצוב הוקם, מרכז העיר

לקריאה נוספת »

גלישה בחופי חיפה

החוף הצפוני של ואהו הוא נקודת גלישה אגדית עם כמה מאתרי הגלישה הפופולאריים ביותר בהוואי, כולל וואיקיקי, וואיפאהו, קאילואה-קונה, חילו ואוהא ביץ '. חוף הרצליה

לקריאה נוספת »

דברים לעשות בחיפה

יש בהחלט עשרות אתרים ואטרקציות בעיר, ויהיה קל לבלות חודש במרכז העיר, אבל ריכזתי רשימה של הדברים שאני הכי אוהב לעשות בחיפה ובעכו. אני אדבר

לקריאה נוספת »

בניית מתקני ספורט לילדים

במידת האפשר, מאמנים, הורים ומטפלים אחרים יכולים לעזור להבטיח לספורטאים לשמור על מרחק פיזי מתאים. עבור ספורטאים צעירים, תוכניות ספורט נוער צריכות לעודד הורים ובני

לקריאה נוספת »

אמפי גן האם

זהו גן מדליות הזהב, שהוא אחד הגנים הבוטניים הגדולים והיפים בארצות הברית. ישנם מספר אתרים טקסיים, כולל גן הוורדים, שבו אלפי ורדים צבעוניים פורחים במהלך

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן