חגיגות עצמאות

בזמן שמשפחתנו וחברינו בארצות הברית חוגגים את יום העצמאות של ארצנו, אנו חוגגים אותו בערים ובקהילות ברחבי הארץ עם מצעדים, מנגלים וזיקוקים. השנה חשבתי לחלוק כמה דרכים מגניבות, מצחיקות או מוזרות בעליל מדינות אחרות חוגגות עצמאות. אז אנו חוגגים חלקית את הרביעי ביולי בבית, אך אנו חוגגים את יום העצמאות בעירנו וברחבי המדינה.

בנוסף

מופע הזיקוקים של יום העצמאות (2021) מלווה לעיתים קרובות בשירים פטריוטיים כמו ההמנון הלאומי. ארצות הברית תארח ביום העצמאות את מופע הזיקוקים הגדול בתולדות ארה"ב. השנה נקיים את תצוגת הזיקוקין השנתית הרביעית ביולי מול הקפיטול בוושינגטון הבירה, עם קהל קטן מהרגיל. נשלח הצדעה לאיחוד, הקורא לחגיגת עצמאות ארצנו מברית המועצות ולהפגין גאווה לאומית ופטריוטיות.

יום העצמאות

המכונה גם 4 ביולי או 4 ביולי בארצות הברית, נחגג על ידי מגילת העצמאות. עם השנים החגיגות ליום העצמאות נעשו תכופות יותר ויותר וכבר בשנת 1791 הוא נקרא יום העצמאות. בשנת 1876, יותר ממאה וחצי לאחר גיבוש ההצהרה, הכריז הקונגרס על 4 ביולי כחג לאומי, עם חוק המכיר באופן רשמי בכמה חגים ציבוריים, כולל חג המולד. היום כולל את הצגת הדגל ושירת השיר הרשמי ליום העצמאות, שנקרא gwangbogjeol norae.

מאז שההצבעה על עצמאות בפועל התקיימה ב -2 ביולי, 4 ביולי הפך ליום לחגוג את הולדת העצמאות האמריקאית.

החג מציין את היום בשנת 1776

כאשר האבות המייסדים חתמו על מגילת העצמאות והכריזו על ארצות הברית כעם עצמאי. ההצהרה נחתמה באותו יום על ידי חברי הקונגרס היבשתי, שלימים נחגג בארצות הברית כיום העצמאות. זהו יום חגיגה של חופש, חופש ביטוי וחופש מעבדות, וחופש וצדק לכל. יום העצמאות (2021) מתוארך ל -2 ביולי 1775, היום הראשון לאחר שעבר הקונגרס על מגילת העצמאות. באולם העצמאות צלצלו פעמוני אזעקה לחופש ופעמוני האזעקה לחופש. בשנים הראשונות של הרפובליקה, יום העצמאות הונצח עם הקמתה של אומה חדשה. למרות שהוא נותר חג לאומי בסימן חגיגת חופש, חופש ביטוי וחופש מעבדות, חופש ביטוי וצדק לכולם, הוא איבד מחשיבותו כמקום של פוליטיקה לאורך זמן.

לאחר מלחמת העצמאות המשיכו האמריקאים לחגוג את יום העצמאות כחגיגה שאפשרה למנהיגים הפוליטיים המתעוררים של האומה החדשה לפנות לאזרחים וליצור תחושת אחדות

אולי זו הסיבה שהפכה לחגיגה שלעתים קצרה, לפעמים עם תהודה פוליטית מפורשת יותר (ג'פרסון היה נשיא). עם השנים משמעותו הפוליטית של החג פחתה, אך הוא נותר חג לאומי חשוב וסמל לפטריוטיות.

ג'ון אדמס האמין כי ה- 2 ביולי

הוא התאריך הנכון לחגוג את הולדת העצמאות האמריקאית וכביכול יפנה עורף למגילת העצמאות לטובת 4 ביולי, החג לציון יום העצמאות. אותה גישה שיש לנהוג במקרה של תומאס ג'פרסון וג'ון אדאמס תאומץ גם על ידי בית המשפט העליון של ארה"ב, לא ב -3 ביולי – היום בו נחתם, אלא ב -2 ביוני 1776, 1 ביולי – כפי שהופיע ב האירועים והמחאות של 4 ביולי. אדמס מאמין ש" -2 ביולי "(17: 76) היה התאריך שהיה מסמן אותו וחוגג אותו לנצח, ולא התאריך בו הוא נחגג לנצח.

4 ביולי 1776

לא היה היום בו החליט הקונגרס הקונטיננטלי להכריז על עצמאות, אך הוא הוכרז ב- 2 ביולי 1776, והאמריקאים חגגו זאת מדי שנה מאז. מגילת העצמאות נחתמה ב- 4 ביולי 1676 בפילדלפיה, ניו יורק. מסצ'וסטס הפכה למדינה הראשונה שהכריזה על 4 ביולי כחג ממלכתי רשמי, וג'ורג 'וושינגטון העניק לחייליו מנות כפולות של רום לציון יום השנה לעצמאות בשנת 1778. אף שהקונגרס הקונטיננטלי השני פרסם את צו החופש שלו ב- 2 ביולי 1776, לא אחד חתם על מגילת העצמאות באותו יום, ואף אחד לא חתם עליה.

ב- 2 ביולי 1776, הקונגרס היבשתי השני הצביע בחשאי למושבות להכריז על עצמאות מבריטניה. סלובקיה היא ערב 200 שנה להכרזת העצמאות ב -4 ביולי, יום העצמאות.

בפיליפינים נחגג היום כיום העצמאות מאז 1962, אך ארצות הברית בחרה ב -4 ביולי מכיוון שהוא יום העצמאות.

זהו חודש קפוא בהחלט בחצי הכדור הצפוני

אבל האמריקאים מראים את הפטריוטיות שלהם על ידי תליה של דגלים ואפילו לובשים צבעים אדומים, לבנים וכחולים לרגל יום העצמאות. המסורות של יום העצמאות באוסטרליה דומות מאוד לאלה של ארצות הברית. כמעט כל מדינה באמריקה הלטינית קיבלה עצמאות מארה"ב בין השנים 1821 ל- 1898 ועדיין חוגגת. כדי להנציח את השלטון הבריטי שהסתיים בשנת 1947, הודו חוגגת את יום העצמאות שלה ב -4 ביולי.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

פארק הכרמל

Midtown Plaza הוא מגרש משחקים אינטראקטיבי לילדים ומבוגרים המציע מגוון פעילויות אינטראקטיביות לילדים כמו גם מגרש משחקים חיצוני. עם אזור האמנויות והעיצוב הוקם, מרכז העיר

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן