טיולים בצפון ארץ ישראל

סיור זה בן יום אחד מתחיל בבוקר בירושלים ועוקב אחר חופי ים המלח לקומראן, המערה בה התגלו מגילות ים המלח. הוא מבקר בירושלים ובמקומות מרתקים ובכך מאפשר מספר שעות של רגיעה במי הים המרפאים האגדיים. סיור זה נותן לכם אפשרות לבקר בקיבוץ ההפעלה, בכפר דייגים ערבי ובעיר נמל רומית עתיקה בסיור אחד.

חבילת הסיור שלנו בנצרת לאגם הגליל בצפון ישראל מאפשרת לכם לחקור את נקודות השיא של האזור

כולל טבריה, נצרת, חיפה, עכו, ראש הנקרה, רמת הגולן, כפר נחום, שמורת הטבע בניאס ויקב הבוטיק הר בנטל. יש כל כך הרבה מקומות נהדרים לבקר בהם, ואנחנו מציעים חבילה זו בנצרת ולים, כך שתוכלו לטבול בכל ההיבטים של צפון ישראל. החבילה בת 5 הימים מצפון ישראל לירדן היא שילוב ייחודי של אזור הגליל הציורי וטיול מרגש של יומיים לירדן.

טיול היום לתל אביב הוא הדרך המושלמת לחקור את ישראל מבלי להתבסס בתל אביב. עם אתרים קדושים בצפון, עצירות תנ"כיות במזרח ונקודות תצפית מדהימות בדרום, טיול יום לתל אביב יראה לכם במה מדובר בישראל ומסע שיראה לכם מדוע.

חיפה היא העיר הגדולה ביותר בצפון ישראל ומתגאה בעמדה מעוררת קנאה על מורדות הר הכרמל ומשקיפה לים התיכון. בירת ישראל היא ירושלים, הידועה ביופיה הנצחי ונחשבת למרכז העולם.

ישראל מלאה באתרים היסטוריים

דתיים וטבעיים ואין דרך לראות את כולם ביום-יומיים. בדרכך בירושלים, בירת ישראל, תעבור כמה מציוני הדרך הבולטים ביותר בישראל כמו האוניברסיטה העברית (ביתו של חתן פרס נובל והפרופסור אמריטוס רוברט ג'יי אומן בשנת 2005), מוזיאון ישראל, מקדשי הספר, הכנסת (פרלמנט ישראל) ובית המשפט העליון במדינה. בין אם אתם רוצים לבקר בירושלים, חווית ים המלח, ללכת בעקבות ישו בגליל או לטעום סתם לטעום את צפון ישראל. השתתף באחד מסיורי הקבוצות הקטנות הרבות שלנו במדינת ישראל המופלאה וחווה אותה בקלות. רק שעה מאשדוד, מחכה לכם סיור מערבולת באחת הערים הקדושות בעולם.
כדי לראות עוד מידע בנושא של טיולים בצפון ארץ ישראל עליך להעיף מבט ב- https://galilees.co.il/

בנסיעות העידן החדש אנו מגבילים את מספר המשתתפים באוטובוס (רבים מהסיורים הרבים שלנו בקבוצות קטנות בישראל) ל -25 כדי להבטיח נסיעה בריאה ושמחה.

נופים נהדרים של הכנרת ובתי הכנסת העתיקים מזמינים אתכם לביקור מרתק. Israel4All מציע טיולי חוף רבים הנגישים בקלות לחלק מהאתרים המפורסמים ביותר בישראל.

תן לנו להציג בפניך את היופי של האזור הצפוני ביותר בישראל

מלא מראות עוצרי נשימה, יופי טבעי ומשמעות דתית. תל אביב משתרעת מרצועת חוף יפהפה לים התיכון ונחשבת לפנים של ישראל המודרנית כבר למעלה מ 100 שנה. תל אביב, שכונתה "העיר הלבנה" בגלל הארכיטקטורה בסגנון הבאוהאוס, הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 2003.

טיילו בחורבותיה העתיקות של יפו העתיקה וחקרו את סיפורי המקרא של העיר ומיתולוגיה עתיקה. המשיכו לניו צדק, הרובע הראשון בחוף תל אביב, ותיהנו מהאווירה הקוסמופוליטית בשדרות רוטשילד.

אחרי ארוחת הצהריים הגיע הזמן להירגע ולהירגע על המים המרפאים של ים המלח לפני שנחזור לנמל. אחר הצהריים סעו לבית לחם, שם מתחיל סיפורם של מריה ויוסף וכריסט.

לאחר הנחיתה בשלום, ישראל, סוכני נסיעות יחכו לכם כשתצאו מהמטוס. הקבוצה שלך תועבר על ידי צוות הטיסה לרכב פרטי, בקרת הדרכונים תמשיך עם זיהוי מזוודות ותועבר לרכב המונע שלך עם הנהג.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

קניונים

ככל שיותר צרכנים קונים ברשת ומדלגים על קניונים, קניונים צפופים מחפשים חיים חדשים במרכז הקהילתי, וכמה מפעילי קניונים מעזים לצאת. בתי קהילה הם מרכזי קניות

לקריאה נוספת »

רכישת ביטקוין

במקרה זה, הבורסה נסחרת בשמך ואינה מספקת את הביטקוין לארנק דיגיטלי חיצוני. ביטקוין והשקעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אינם מבוטחים מפני אבטחה, הגנת משקיעים, או תאגידים,

לקריאה נוספת »

טיילת חוף הכרמל

שום טיילת בישראל לא תהיה שלמה ללא טיילת המפורסמת בתל אביב, שעברה מתיחת פנים נרחבת בשנת 2019 ושופעת בכל מיני אנושיות ביום ובלילה. אף רשימת

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן