טיולים בצפון ארץ ישראל

סיור זה בן יום אחד מתחיל בבוקר בירושלים ועוקב אחר חופי ים המלח לקומראן, המערה בה התגלו מגילות ים המלח. הוא מבקר בירושלים ובמקומות מרתקים ובכך מאפשר מספר שעות של רגיעה במי הים המרפאים האגדיים. סיור זה נותן לכם אפשרות לבקר בקיבוץ ההפעלה, בכפר דייגים ערבי ובעיר נמל רומית עתיקה בסיור אחד.

חבילת הסיור שלנו בנצרת לאגם הגליל בצפון ישראל מאפשרת לכם לחקור את נקודות השיא של האזור

כולל טבריה, נצרת, חיפה, עכו, ראש הנקרה, רמת הגולן, כפר נחום, שמורת הטבע בניאס ויקב הבוטיק הר בנטל. יש כל כך הרבה מקומות נהדרים לבקר בהם, ואנחנו מציעים חבילה זו בנצרת ולים, כך שתוכלו לטבול בכל ההיבטים של צפון ישראל. החבילה בת 5 הימים מצפון ישראל לירדן היא שילוב ייחודי של אזור הגליל הציורי וטיול מרגש של יומיים לירדן.

טיול היום לתל אביב הוא הדרך המושלמת לחקור את ישראל מבלי להתבסס בתל אביב. עם אתרים קדושים בצפון, עצירות תנ"כיות במזרח ונקודות תצפית מדהימות בדרום, טיול יום לתל אביב יראה לכם במה מדובר בישראל ומסע שיראה לכם מדוע.

חיפה היא העיר הגדולה ביותר בצפון ישראל ומתגאה בעמדה מעוררת קנאה על מורדות הר הכרמל ומשקיפה לים התיכון. בירת ישראל היא ירושלים, הידועה ביופיה הנצחי ונחשבת למרכז העולם.

ישראל מלאה באתרים היסטוריים

דתיים וטבעיים ואין דרך לראות את כולם ביום-יומיים. בדרכך בירושלים, בירת ישראל, תעבור כמה מציוני הדרך הבולטים ביותר בישראל כמו האוניברסיטה העברית (ביתו של חתן פרס נובל והפרופסור אמריטוס רוברט ג'יי אומן בשנת 2005), מוזיאון ישראל, מקדשי הספר, הכנסת (פרלמנט ישראל) ובית המשפט העליון במדינה. בין אם אתם רוצים לבקר בירושלים, חווית ים המלח, ללכת בעקבות ישו בגליל או לטעום סתם לטעום את צפון ישראל. השתתף באחד מסיורי הקבוצות הקטנות הרבות שלנו במדינת ישראל המופלאה וחווה אותה בקלות. רק שעה מאשדוד, מחכה לכם סיור מערבולת באחת הערים הקדושות בעולם.
כדי לראות עוד מידע בנושא של טיולים בצפון ארץ ישראל עליך להעיף מבט ב- https://galilees.co.il/

בנסיעות העידן החדש אנו מגבילים את מספר המשתתפים באוטובוס (רבים מהסיורים הרבים שלנו בקבוצות קטנות בישראל) ל -25 כדי להבטיח נסיעה בריאה ושמחה.

נופים נהדרים של הכנרת ובתי הכנסת העתיקים מזמינים אתכם לביקור מרתק. Israel4All מציע טיולי חוף רבים הנגישים בקלות לחלק מהאתרים המפורסמים ביותר בישראל.

תן לנו להציג בפניך את היופי של האזור הצפוני ביותר בישראל

מלא מראות עוצרי נשימה, יופי טבעי ומשמעות דתית. תל אביב משתרעת מרצועת חוף יפהפה לים התיכון ונחשבת לפנים של ישראל המודרנית כבר למעלה מ 100 שנה. תל אביב, שכונתה "העיר הלבנה" בגלל הארכיטקטורה בסגנון הבאוהאוס, הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 2003.

טיילו בחורבותיה העתיקות של יפו העתיקה וחקרו את סיפורי המקרא של העיר ומיתולוגיה עתיקה. המשיכו לניו צדק, הרובע הראשון בחוף תל אביב, ותיהנו מהאווירה הקוסמופוליטית בשדרות רוטשילד.

אחרי ארוחת הצהריים הגיע הזמן להירגע ולהירגע על המים המרפאים של ים המלח לפני שנחזור לנמל. אחר הצהריים סעו לבית לחם, שם מתחיל סיפורם של מריה ויוסף וכריסט.

לאחר הנחיתה בשלום, ישראל, סוכני נסיעות יחכו לכם כשתצאו מהמטוס. הקבוצה שלך תועבר על ידי צוות הטיסה לרכב פרטי, בקרת הדרכונים תמשיך עם זיהוי מזוודות ותועבר לרכב המונע שלך עם הנהג.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

חצי מרתון חיפה

ב -15 במרץ, מרתון ירושלים השני יביא אלפי רצים, ישראלים ותיירים, לבירת ישראל. חגיגות אחרות כוללות טקס והתבוננות בכמה מהרגעים הזכורים ביותר בתולדות המירוצים בישראל

לקריאה נוספת »

מערת אליהו הנביא

מערת הנביא אליהו, המערה בה נחים אליהו ומשפחתו לאחר מותו, על פי הקוראן. המערה שבה אליהו חווה את אלוהים נמצאת לפיכך על אותו הר שבו

לקריאה נוספת »

גלישה בחופי חיפה

החוף הצפוני של ואהו הוא נקודת גלישה אגדית עם כמה מאתרי הגלישה הפופולאריים ביותר בהוואי, כולל וואיקיקי, וואיפאהו, קאילואה-קונה, חילו ואוהא ביץ '. חוף הרצליה

לקריאה נוספת »

מגרש המטקות בחוף קרית חיים

זו הדרך המושלמת לבלות יום אוגוסט בישראל, והיא אחת המגמות הגדולות ביותר בתיירות בימינו. החוף מחולק בין גברים, נשים ומבקרים, כאשר מבקרים ומבקרים מסכימים לבקר

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן