טיילת לואי

ביקרתי בטיילת לואי פעמים רבות ובפוסט זה אספר לך על שניים מהביקורים הללו. בתמונה של ניו יורק "וצויר לחגוג את ההיסטוריה של הצילום ואת המסורות שצולמו ושמסגרת ומשפיעות על תפיסתנו את העיר עד עצם היום הזה.

היא פורסמה במקור על ידי המוזיאון לאמנות מודרנית בשנת 1999 (עמ '295) ותוקנה בשנת 2004, ומאפשרת שכפול של תמונות מהתערוכה. האופטימיות האופיינית של העיר נלכדה בעיצומה של תקופה קשה, כאשר רבים מהצלמים המפורסמים ביותר שלה, כמו הנרי קרטייה-ברסון, לקחו את עצמם רחובות ניו יורק בחיפוש אחר השראה.

עם רדת החשכה ולפני ואחרי השקיעה, טיילת לואי הפכה לאחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעיר ניו יורק. הטיילות כולן מוארות בעמודי תאורה, כך שתוכלו יכול ליהנות מהם גם בחושך.

כמעט בכל נקודה בטיילת אתה יכול לראות את הבתים שאליהם ניתן להגיע מראש גשר מנהטן, בניין האמפייר סטייט ואפילו פסל החירות. אם אתה רוצה לחקור את העיר א הישארו באחד ממלונות רבים במרכז הכרמל, תוכלו להגיע לטיילות בלילה.

תוכלו להשתמש בנקודה זו גם למדרגות החוצה את העיר ברגל לאורך פסגת הר הכרמל, או לחנות וללכת לשם. בטיילת תמצאו חניון יפה במחיר של 5 דולר ליום או 10 דולר ללילה, עם חניה חינם עד שלושה ימים.

אם אתם מחפשים מה לעשות

הנה רשימה של המסעדות הטובות ביותר בסנט לואיס ומפה של כל המלונות בעיר. מאמר זה הוא עיבוד למאמר הניו יורק טיימס "ארץ הקודש ועיר הקודש ירושלים". הקיסר וילהלם השני החל את דרכו בשנת 1898 בביקור בארץ הקודש ובביקורו הראשון בירושלים בשנת 1899.

הכפר הערבי אל-טירה

כיום העיר טירת כרמל, חולק לבעלות על האדמה, המסמנת את תחילת ההתפתחות באזור. כאשר אל-עמר החליט לבנות נמל במפרץ חיפה והיה זקוק לעובדים ולעובדי סכר כדי לעבוד בנמל, הוא התיישב על חורבות חיפה אל-עתיקה. במאה ה -19 מסדר הכרמלית רכש אחוזה בסטלה מאריס שבוואדי שיח. בתנאים המחרידים הם רכשו מיד את הזכויות בקרקע בקרבת מקום, בנו שלוש דרכים מצוינות מהים התיכון לגליל ובנו והצטיידו בבתים, גנים וקרקעות חקלאיות.

טיילת לואי משתרעת לאורך 400 מטר ומציעה נופים של חיפה

הרי הגליל, הכרמל והחרמון. הנוף הנשקף מטיילות לואי כולל נופים פנורמיים של הנקודה הדרומית ביותר של ישראל, מירושלים לתל אביב, ומראש הנקרה ועד החרמון המשתרע על הרי גלילאו, הנקודה הצפונית ביותר של ישראל ממזרח.

בקצה השני של הטיילת ניצבת האנדרטה לזכר 73 האנשים שנהרגו באסון המסוקים הישראלי בשנת 1997. האנדרטה שהוקמה על ידי האבירים הטמפלרים מחיפה מסמנת את מקום אסונות האוויר הטרגיים ביותר בישראל. הפצצת תל אביב בשנת 1997.

הארמון שייך לדוכס אורלינס

שבשנות השמונים של המאה העשרים יצר גן תענוגות במרכז המובלעת שלו ופתח אותו לציבור בשנת 1790, ומאפשר בוטיקים ומזנונים. שיתנהלו שם. בין האנשים המפורסמים שביקרו בגן ניתן למצוא דמויות כמו המלך לואי הארבעה עשר, המלכה מארי אנטואנט, המלך ג'ורג 'השישי והמלכה אליזבת השנייה, שמזוהים באופן מסורתי כדמות בתנוחה דלילה המעניקה נשיקה באצבעותיו. הטמפלרים סימנו את המקום בו עמד קייזר וילהלם על ידי שתילת גן וקראו לו קייזר פלאץ. הוא החזיק מקום בטיילת ובילה את שתים-עשרה השנים האחרונות בחייו בגינה זו, והוא נחשב לאחת הדמויות המפורסמות ביותר בתולדות צרפת וקדוש האבירים.

אם אתם באחת מהמסעדות הרבות בהן תוכלו גם להשיג משהו לאכול, עליכם להיות מוכנים שמלצר או ילד יגיש לכם גלידה על צלחת כסף.

הצוות בטיילת וסטין מורכב מאנשי מקצוע בחתונה מנוסים ומציע עזרה מקיפה להיכנס לאושר נישואים. האורחים יכולים לארגן ספקים בעצמם מבחוץ או לאכול באחת מהמסעדות, הברים והמסעדות הרבים.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

מרוץ המדרגות

טיפוס גרם מדרגות, המכונה גם ריצת מגדל או מירוץ, הפך לאירוע סיבולת פופולרי יותר ויותר ברחבי העולם. בארצות הברית נערכו כמה מירוצי מדרגות, בהם המשתתפים

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן