מוזיאון העיר

מוסתר תחת השם הפשוט של "סנט לואיס" מוזיאון מוזר המחדש חפצים מצופים מרחבי העיר כדי ליצור בית משחקים פרוע ומסוכן מדי פעם לחקור. מגרש המשחקים הסוריאליסטי וידידותי למבוגרים מעוצב בצורה של אוסף מכוניות וינטאג ', אופניים וחפצים אחרים מסוף המאה ה -19 וראשית המאה ה -20. מיוצר מרכיבים שניתן למצוא בכל מוזיאון היסטוריה, זהו תערובת אקלקטית של יצירות ישנות וחדשות, יצירות מודרניות ומודרניות מרחבי העולם.

אפשר לראות את הצינורות של אורגן וורליצר משנת 1924

שהוצא מתיאטרון מנהטן, ולהביט אל פיר האוויר בן עשר הקומות על הגג. מערות הקסם, מגרש המשחקים התת קרקעי הראשון והיחיד בעיר, משתרעת ממרכז מוזיאון זה לקומה ה -10. זהו מבנה טיפוס מוזר ומתפתל עשוי מתכת ועץ, ובמרכזו סדרת מגלשות. חברת קסילי הפכה את המגלשה למגלשה ספירלית סחרחורת המכניסה את המבקרים למערות המוזיאון.

Manege בקומה השלישית מציע הופעות חיות מדי יום, והמוזיאון מארח גם קונצרטים. האולם המרכזי של המוזיאון מארח קונצרטים שונים, החל מג'אז ומוזיקה קלאסית ועד רוקנרול, ג'אז, בלוז וג'אז.

מוזיאון העיר

הוא גם חלק ממוזיאון לאמנות המעודד ילדים לעסוק באמנות על מנת לעסוק בטבע. במוזיאון עצמו יש "מעגל יומיומי" המציע שיעורים והדגמות לקהל. ממש מעבר לפינה מהקרקס נמצאת עיר האמנות, בה האורחים יכולים להתנסות בטכניקות אמנות שונות, ואזור המוקדש לילדים עד גיל שש.

ילדים לא מאבדים את עצמם כפי שניתן היה לצפות

מכיוון שהמוזיאון מתוכנן באופן שההורים יוכלו לעקוב אחרי ילדיהם כמעט בכל מקום. מוזיאון העיר פתוח עד חצות בימי שישי ושבת, ילדים מתחת לגיל שנתיים חופשיים עד אביב 2020, כל האחרים הם בני 16. גם שיעורי בית ספר יכולים לבקר בה, אך על המבקרים להיות בני 16 ומעלה כדי לחוות רבים מהאטרקציות של המוזיאון. הכניסה למוזיאון העירוני אינה זולה, יש כרטיס מופחת בשעה 17:00 מדי יום ובנוסף כניסה על הגג.

אם זה נשמע אינטנסיבי מדי

החדשות הטובות הן שאין סכנה, כי אני מאמין שהמוזיאון לילדים נבנה במיוחד עבור אלפי המשפחות שעזבו את מוזיאון העיר עם חבורות, מכות והבטחה שלא לחזור . למרות שמשפחות מסוימות אוהבות את זה, אני בטוח שמשפחות רבות לא אוהבות את זה כי זה כל כך אינטראקטיבי ולא כרוך בסיכונים כלשהם. זה טעם נרכש, אבל לנסיעה הראשונה שלי לסנט לואיס זה היה המקום הראשון ברשימה שלי ומהמם בהחלט.

למרות שקאסילי הצליח להפוך את המוזיאון למוסד משגשג ומטרת רווח

הוא נאבק במשך שנים. כיום, המוזיאון העירוני זוכה להחייאת סנט לואיס וחלקים אחרים של העיר, והוא הוחזר על ידי מאמציהם של עסקים מקומיים רבים, כולל מוזיאון היסטוריה טבעית במיזורי ומוזיאון הילדים. כמעט רבע מיליון איש מבקרים במדינה מדי שנה, על פי נתוני 2017. לשם השוואה, סנט לואיס מונה 318,000 תושבים, אך כיום מעריכים 740,000 אנשים בעיר, יותר ממחצית האוכלוסייה בפועל בעיר.

כמובן שיש הרבה סנט לואיס, אבל ממה שראיתי יש הרבה ניו יורק, "אמר קאלו. אם לא, כדאי לבקר במוזיאון העירוני, מוזיאון מיזורי. להיסטוריה של הטבע או למוזיאון הילדים בטיול שלך.

הצוות במוזיאון העירוני עובר הכשרה בנושא פרוטוקולים חדשים לבריאות ובטיחות ומשתתף בבדיקות בריאות יומיומיות לפני תחילת משמרתם

בקר באתר המוזיאון העירוני ובמדיה החברתית תכנן את הטיול שלך ובדוק את דף הבריאות, הבטיחות ומידע המבקרים במוזיאון.

קודם כל

תוכל למצוא מידע נוסף על מדיניות ונהלי הבריאות והבטיחות של המוזיאון באתר האינטרנט של מוזיאון העיר. – — מבקרים רבים של מוזיאון העיר דיברו על כך שהם ראו אבודים, בוכים, מדממים וילדים רבים תקועים בחור אחד או במערה אחרי השנייה. מלבד עשרות התלונות של מבקרים שנפגעו שנאלץ להתמודד עם מוזיאון העיר לאורך השנים. , התמונות לא עושות צדק עם המוזיאון, מכיוון שרוב התמונות אני ave נסתכל רק על ענפי עצים השזורים זה בזה, עצים שיש לכרות כדי ליצור מוזיאון. כדי ליצור יצירות מוזיאליות, צוות של אומנים יחתוך את רצפת הבניין כדי להכין דברים כמו אוטובוס בית הספר שנתרם על ידי מחוז בית הספר רוקסנה שמאחורי את הגג.

הנס הטכני הזה מלא באוצרות אבודים

נשכחים ולא רצויים שהוסבו לאחד המשחקים הכי דמיוניים בעולם שילד קטן יכול לדמיין בלב הצעיר של הפרט. אסתטיית הגרוטאות וההריסות במוזיאון העיר היא PlayZone המחודש, אך זה מפספס את העיקר. זהו מוזיאון לאמנות, המורכב בעיקר מגרוטאות וחומרים שהושלכו, ומקום לדמיון ולדמיון של ילדים צעירים.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

מערת אליהו הנביא

מערת הנביא אליהו, המערה בה נחים אליהו ומשפחתו לאחר מותו, על פי הקוראן. המערה שבה אליהו חווה את אלוהים נמצאת לפיכך על אותו הר שבו

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן