נחל שיח

עמק וילמט הוא ביתם של מינים רבים, אך לא כולם משגשגים באזור. בעת טיפוס על הענפים, הגורים האטרקטיביים, הנסוגים מהם במהלך החורף, נוצרים בקיץ ל"חתלתולים "אטרקטיביים.

מלבד מאפיינים מעניינים

צמחים רב שנתיים הם דרך חשובה לתת צורה לשתילת הגינה שלך. אם ברצונך לשתול שיח או צמחי נוף אחרים בגינה שלך, אנא צרו קשר עם הצוות שלנו לקבלת מידע נוסף. שיחים יפים אלה מביאים צבע לרכושך עבור מגדלים שפשוט אינם יכולים לעמוד בפני הטיפול הפשוט לטיפול בזני השיחים. עם זאת, מי שרוצה להקל מאוד על הטיפול בשיחים שלהם יכול לבחור בצמחים רב שנתיים חזקים לנוף.

אם אינך יכול לשתול עץ

אתה עדיין יכול להצטרף למאמץ לייער מחדש את יער הנחל על ידי תרומה לתמיכה בשתילת עצים בצפון מדינת ניו יורק למען עתיד משאבי הטבע שלנו. לעזרה בשתילת עצים, אנא לחץ על "תרום" לתרומה עוד היום או השאיר תגובה באתר ה- DEC למידע נוסף על נטיעת העצים באזורך או בדף הפייסבוק שלנו.

צוות הגננות שלנו יכול לעזור לך בתכנון המיקום ומספר שיחי הידראנגאה בנוף שלך

תלוי איפה אתה רוצה לשתול שיחי תאשור, הגנן שלנו יכול גם לעזור לך לבחור מגוון שמתאים לגינה שלך. אם יש לך מושג באיזה סוג שיח אתה רוצה להשתמש, אנא קרא את התיאור המפורט של כל צמח.

כאן מרכז העץ הציב את צמחי הטיפוס והכננת השונים

אתה יכול לראות שזה בוודאי לא עץ, אבל אתה צריך לחשוב עליו כעל סוג של שיח. זהו זן הידראנגאה, אחד השיחים הפופולאריים ביותר בארה"ב. —- יש לו אופי אקזוטי, מעוות, מושלם לתת לנוף שלך טעם מזרחי. זהו שיח זקוף וירוק-עד שיכול לצמוח לרגל פרח בשנה ולהגיע לגובה של 10 עד 20 מטר. הוא הופך לשיח תומך בעצמו והוא אחד ממיני ההידראנגאה הפופולריים ביותר בארה"ב ובאירופה.

לצבעים מרהיבים באמת

אי אפשר להסתדר בלי עץ העשן הסגול המלכותי, הביטו בשיח הקטן הזה, שיש בו גם עלווה סגולה. צמח זה נראה נהדר שבוע, שבוע בחוץ, והפרחים מעניקים לו גוון סגול נהדר באביב ובקיץ. מקורות צבע אחרים הם אדומים עזים, כחולים, צהובים, תפוזים, ירוקים, סגולים, ורודים וכחולים.

אמנם ירוקי עד בהחלט מקומם בנוף

אך שיח הבמבוק השמימי של מפרץ המפרץ צריך להיות ברשימת המשאלות שלך אם ברצונך לחוות מגוון צבעים וגוונים בכל עונה. בתור רב שנתי לתחזוק הרכוש שלך, זה יכול להיות תוספת נהדרת לגינה שלך, למיטת הבריכה או אפילו בגינה שלך.

אם יש לך שטח לח

שיחי עץ עץ מושלמים לשתילה לאורך נחלים, נהרות, אגמים, בריכות או אפילו בגינה שלך. יתכן שכבר גדלים עצים בשטח שלך או שאתה מכיר מישהו שכן, אך כמין מומלץ לסכומים חיים, עליך בהחלט לשתול עצים הגדלים בקלות על גדות הנחל.

עצים נשירים אלה פורחים בצל בינוני

יתרון גדול כשיש לך אותם, הם הופכים את עונת האביב ליפהקת להפליא. לצמחים אלה פרחים הדומים לאזליה רגילה וגם פורחים לאורך כל הקיץ והסתיו. רק מי שגר באזורים קרים יתקשה לגדל מספר רב של שיחים ירוקי עד, אך עבור מרבית הגננים הם צמחים אמינים שמקסימים אתכם כל השנה. בעוד שיחי התאשור הגדלים באקלים שונה, כגון קליפורניה, ניו יורק, פלורידה, טקסס, קליפורניה ואריזונה, רבים מהם מכניסים צבע רב לגינה שלך ויש להם פרחים מרהיבים.

שיח במבוק זרם המפרץ מספק ירוקי עד אשר פורצים את השיחים וגורמים לאביב לפנות את מקומו לקיץ. את הירוק הירוק-עד לא תפספסו, מכיוון שהוא מספק רקע מנוגד לפרחים הלבנים והמעודנים המופיעים בכל מקום בשיח שלכם.

אין ספק כי שיח הבמבוק השמימי של זרם המפרץ יעבור מספר שינויים במהלך העונה.

הידוע בזכות פריחת הקיץ הבהירה שלו

הידראנגאה הזו מצליחה לעמוד כל השנה – אך כבר לא הפלא שלה בן שבועיים. אזליאות הן דרך טובה להביא צבע בחודשים שבהם קשה יחסית למצוא אותם בגינה. עצים נשירים רבים פורחים ברגע שהעלים יוצאים ועלי האביב הרעננים והמושלמים מופיעים.

אם יש לך נוף פתוח

שיחי לילך יכולים לשגשג על רכושך אם הם גדלים באור שמש טוב. עצים רבים ועצים ירוקי עד נבחרו במיוחד כדי להפוך אותם לגדר חיה, ומבט דרך מבחר האזורים שלנו יציע לכם הזדמנויות רבות. מלבד יופי, יש להם מטרה מעשית להגן על הפרטיות, אך הם גם מספקים רקע מושלם לשיחים ועצים פורחים.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

דילוג לתוכן