עורך דין תעבורה – מצלמות מהירות

התרשים שלהלן מספק מידע על חוקי ניטור מהירות וחוקים לאור אדום בכל מדינה. מדינות מסוימות אינן מתייחסות לשימוש במצלמות מהירות או מצלמות אור אדום. מצלמות מהירות בולטות במדינות כמו מרילנד בגלל המספר הגבוה של מצלמות שהוצבו באזורים סואנים, אזורי בית ספר וצמתים מסוכנים.

מצלמות מהירות המצוידות במצלמות מהירות המחוברות למצלמה מותקנות בבתי ספר ובאזורים בהם נהגים חורגים לרוב מהמגבלה המהירה. אם המכ"ם מזהה הפרת מהירות, המצלמה מופעלת לצילום הרכב.

מצלמות נורות אדומות הן כלי ניטור תנועה המשמש כוחות משטרה מקומיים וסוכנויות ממשלתיות לתפוס נהגים הנוסעים ברמזור אדום

מצלמות אלה מצלמות מכוניות שנכנסות לצומת כשהן אדומות, ומצלמות מהירות משתמשות בטכנולוגיה דומה כדי לזהות נהגים שנוהגים מהר יותר מהמגבלה המהירה החוקית. בצמתים עמוסים מחוברות מצלמות מעקב לרמזורים שמצלמים את לוחית הרישוי כדי לזהות ולצטט את העבריין.

מאז תחילת שנות התשעים

מדינות אמריקאיות רבות השתמשו במצלמות אור אדום בכדי להפחית את הרגלי הנהיגה המסוכנים של הנהגים. מדינות רבות מאפשרות להשתמש במערכות מצלמות אוטומטיות לנהגים הנוסעים מעל נורות אדומות. היסודות של מצלמות נורות אדומות כאשר אתה נלחם בתמונת מצלמה אדומה, זה קצת שונה מכרטיס רמזור רגיל.

מצלמות אור אדום מוגדרות בצמתים

כדי לתפוס נהגים שמעדים את האות. מערכת מצלמות נורות אדומות עובדת על ידי הפעלת מצלמה (או מספר מצלמות) כאשר רכב עובר חיישן בצומת אדום. אם הרכב נוסע במהירות מסוימת ואינו יכול לעצור כאשר הצומת הופך לאדום, המצלמה מופעלת לצילום או וידאו. — – מערכת המצלמות משתנה בהתאם ליצרן ולעיר בה היא משתמשת אך מצלמת תאורה אדומה היא מצלמת מיקום המופעלת כאשר רכב נכנס לצומת ונורות אדומות. מצלמות אור אדום מתעדות את התאריך, השעה והמקום של הפרה כמו גם לוחית מספר של הרכבים. המצלמה מצלמת את לוחית הרישוי, ואם המצלמה מצוידת בכרטיס, היא נשלחת לבעל הרכב הרשום.

נהגים רבים שמקבלים כרטיסים לניו אורלינס לומדים במהירות כי המהירות המותרת באזור השולט בצילום משתנה ללא הודעה מוקדמת ומותירה נהגים עם קנס בלתי צפוי

במרילנד, מינהל רכב הרכב מוציא כרטיסים מצולמים לנהגים הממהרים לתקן מצלמת תנועה. מדינות המאפשרות מצלמות מהירות הועמדו בספק מסיבות רבות, כולל הטענה שמערכת המעקב אינה חוקית, כי מיקום מצלמת המהירות אינה נכונה וכי אין סימני אזהרה.

מי שעובר את המהירות המותרת המקומית 12 מיילים ומעלה לשעה יקבל כרטיס משוטר תנועה עצור

כאשר מצלמת מהירות מסמנת מכונית חולפת, ה- MVA משתמש בלוחית המספר כדי לזהות את הנהג, ואז מקבל בדואר עותק של צילום ההפרה. מי שנתפס במצלמה יקבל הודעה על ההפרה, שתישלח לבעל הרכב הרשום, בצירוף ניתוח של לוחית הרישוי.

שוטר בודק את התצלום או הסרטון של ההפרה וחותם על הצעת המחיר

אם תקבל כרטיס רמזור, תחויב בקנסות ובאגרה מאוחרת אם הכרטיס לא ישולם בזמן. אתה יכול לקבל כרטיס מצלמת מהירות גם אם לא נהגת מהר מדי כאשר לוחית המספר שלך נאספה על ידי מצלמת מהירות ואתה לא האדם שנוהג ברכב.

אם אתה רוצה הזדמנות לערער על הכרטיס שלך למצלמת התנועה, עליך להטיל אשמה. זה שאתה לא אשם בפשע שצוין בכרטיס לא אומר שאתה חף מפשע. אם תפנה לעורך דין לתאונות דרכים, תזדקק לצילומים כדי להוכיח את עניינך.

דבר טוב נוסף בכרטיסי מצלמות מהירות

הוא שספק הביטוח לא יידע על ההפרה. בהתחשב בכך שכרטיסים אלה נחשבים לעבירות אזרחיות ולא פליליות, נהגים אינם צריכים לחשוש שיש להם נקודה ברשיון. למעשה, על פי ה- DMV, 90 אחוז מהנהגים מקבלים הגבלת מהירות אחת לפחות או הפרה דומה במהלך קריירת הנהג שלהם.

הגבלת מהירות עשויה להיראות טריוויאלית בעיני נהג

אך אם תתחיל לצבור רבים מהם לאורך פרק זמן קצר, הם יכולים להפוך מאי נוחות קלה לבעיה גדולה. שפע יתר של הפרות מהירות יכול לגרום לתעריפי הביטוח להרקיע שחקים. אם אינך בטוח אם אתה יכול לחרוג ממגבלת המהירות שלך או לא, ההימור הטוב ביותר שלך הוא למצוא מישהו שיכול. אם קיבלת הפרת מהירות או תעבורה, פנה עוד היום לעורך דין קפלן.

כשאתה נאבק עם קערת קצב, אתה צריך להגדיר את ההגנה הנכונה. אנשים רבים עם ניסיון פלילי מורשעים בעבירות תעבורה. אתה מסתמך על העצות באתר זה לגבי כרטיסי תנועה העלולים לפגוע במקרה שלך.

ברוב המקרים

לחימה במגבלת מהירות פירושה למצוא דרכים לערער את הראיות נגדך. הקלטות וידאו ותמונות ממצלמות תנועה, מצלמות מהירות ונורות אדומות נחשבות לראיה קשה בבית המשפט. אם אתה מקבל כרטיס ממצלמת מהירות, אתה יכול לטעון שהמצלמה לא תויגה על פי חוקי המדינה.

ככל שיש לבית המשפט יותר ראיות, כך גדל הסיכוי שתזכה בתיק שלך. לדוגמא, מצלמות תנועה בניו יורק נוטות להיראות שונות ממצלמות התנועה בפלורידה.
על מנת לקרוא עוד פרטים נוספים בתחום של עורך דין תעבורה – מצלמות מהירות ועורך דין מרב"ד כדאי לבדוק ב- tabura.co.il

הגבלות המהירות הקבועות מראש הן בדרך כלל 20 עד 30 קמ"ש בכבישים עירוניים

55 קמ"ש בכבישי מחוז ובכבישים דומים ו -65 קמ"ש בכבישים מהירים וכבישים מהירים. סוגים מסוימים של דרישות קובעים כי שלט המודיע לנהגים כי נעשה שימוש במצלמת תאורה אדומה בצומת חייב לומר משהו על הצומת בו נמצאת המצלמה.

באוהיו, עם זאת, שוטר חייב להיות נוכח במקום כדי להשתמש במצלמת תנועה כראיה להפרת מהירות או באור אדום. תלוי איפה אתה גר, הגבלת מהירות יכולה לעלות בין $ 50 ל -2,500 $.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

אטרקציות בחיפה בשבת

חיפה היא אולי לא הדבר הראשון שעולה בראש כשחושבים על תקופה נעימה בישראל, אבל העיר המטופחת חיפה, העיר השנייה בגודלה בישראל, מושכת אליה ישראלים רבים

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן