עיצוב כרטיסי ביקור לעסק

בכל הנוגע לטקסט הראשי השתמש בגופן פשוט, מקצועי וקריא. עבור גופנים ראויים לכרטיסי ביקור, אנו אוהבים את Helvetica (אחד הגופנים הפופולריים ביותר בעולם ללא סיבה), ריזלינג (גופן אלגנטי שמוסיף נופך אירופאי לעיצוב), גיבסון (נקי וקל לקריאה) וקמפטון גיאומטרי וקוד עכשווי (אותיות רישיות אלגנטיות). לאחר שהכרתם את Adobe Photoshop ו- Illustrator, אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שאתם מבצעים את עיצוב כרטיסי הביקור שלכם בצורה נכונה היא להשתמש בתבניות כרטיסי הביקור של Envato Elements.

דוגמה מצוינת לתבנית מעוצבת היטב של כרטיסי ביקור מתאימה לכל סוגי חברות הבריאות והבריאות כגון מכוני ספא

מטפלים בעיסוי, אולפני יוגה וכו '. תבניות כרטיסי ביקור מעוצבות הן חיוניות מכיוון שהן יכולות לחסוך לך זמן ומאמץ יקר בעת עיצוב כרטיס ביקור מאפס.

כרטיסי ביקור שנוצרו על ידי מעצבים ב- DesignCrowd מותאמים אישית להיות ייחודיים לעסק שלך

מעצבים יכולים לעבוד עם הלוגו שלך ונכסי עיצוב אחרים כדי לספק רעיונות לעיצוב כרטיסי ביקור שאתה אוהב. לעיצוב גרפי נוסף וכדי לגרום למעצבי כרטיסי ביקור להיראות טוב יותר, בקרו ב- Cards שנוצרו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים.

המעצב שלך יתפרש ויעצב את העיצוב הנוכחי שלך כדי להעניק לעסק שלך מראה חדש ומעורר השראה. ניתן להתאים אישית כרטיס ביקור סטנדרטי עם מגוון אפשרויות הדפסה, כולל הוספת מגן מבריק, מבריק UV או מט בצד אחד.

כרטיסי ביקור הם כלי שיווקי הכרחי

במיוחד אם אתה מנהל עסק מקומי. בגלל גודלם הקטן, הם קלים לנשיאה ולהפצה לאנשים שפוגשים באירועי רשת. צבעים בהירים יכולים לגרום לכרטיסי הביקור שלך להתבלט, אך יכולים גם לגרום להם להראות נופשיים – מראה שרוב בעלי העסקים לא רוצים.
על מנת לקרוא עוד פרטים מורחבים בתחום של עיצוב כרטיסי ביקור לעסק נא להעיף מבט ב- digitalbcard.co.il

גודל כרטיס הביקור החשוב ביותר הופך את זה ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות לנוח לשמור את הכרטיס בארנקים שלהם

במגירות השולחן או במקומות אחרים שבהם הם יכולים למצוא את הכרטיס שלך ואת העסק שלך בקלות כאשר הם זקוקים לו. עסקים קטנים בדרך כלל לא מועצבים בעיצוב כרטיסי ביקור בעצמם, אך אם אתה רק מתחיל ויש לך מזומנים מוגבלים להקצות, כדאי לשקול לעצב את כרטיס הביקור בעצמך.

אם הפסיכו האמריקאי לימד אותנו משהו, זה החשיבות של כרטיס הביקור. העיצוב של כרטיס הביקור הנכון יכול להשאיר רושם מתמשך וגם להעניק לזרים עוברים לקוח לכל החיים.

כרטיסי ביקור הם כרטיסי נייר מודפסים קטנים בגודל כרטיסי אשראי

עליהם מאוחסנים הנתונים העסקיים שלך כמו שם, פרטי יצירת קשר ולוגו המותג. עיצוב כרטיסי הביקור שלך הוא חלק חיוני מהמיתוג שלך ומשמש הרחבה חזותית של עיצוב המותג שלך. כרטיס הביקור שלך צריך להכיל לפחות את שם החברה שלך, שם פרטי ושם משפחה, כותרת, שיטת יצירת קשר מועדפת (מספר טלפון, כתובת דוא"ל וכו '.

מעצבים רבים מוצאים את זה שימושי להשתמש ברשת

כדי לפרוס את הכרטיסים שלהם. זה יכול לעזור לך להשיג את ההיררכיה הנכונה של המידע ולהבטיח שהיישור יציב (אם אתה זקוק לתזכורת, עיין במדריך שלנו לתיאוריית הרשת). אם יש לך מקום בגב כרטיס הביקור שלך, אתה יכול להזמין ולקפל. כל כרטיס ביקור, כולל רשימת שירותים ומוצרים, תמונות, מבצעים והנחות מיוחדות ועובדות אישיות ותעשייתיות מהנות.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

התזמורת הסימפונית חיפה

התזמורת הסימפונית הישראלית חיפה תעשה את תחנתה הראשונה בתולדותיה באולם הקונצרטים של סגרסטרום ביום שישי, 14 באוקטובר. תזמורת חיפה בישראל היא אחת התזמורות המפורסמות בעולם

לקריאה נוספת »

סינמטק חיפה

ביצים באוטובוס, הרכבל המטפורי לאזור המרכזי שייקח אתכם לעיר שופעת גיוון, עם ההיסטוריה שלה וכאטרקציה מרתקת במרחק קצר. אם אתה מרגיש פאנקי ורטרו ויש לך

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן