עיר הנוער

לאחר קמפיין של למעלה משבע שנים, פעילים צעירים חגגו ניצחון ביום שלישי כאשר רשויות לוס אנג'לס הודיעו כי יעניקו 1.1 מיליון דולר לקבוצת הנוער (YAG), ארגון נוער, כאשר הודיעו על מענק של 100,000 דולר מטעם ההשקעה בקואליציית הנוער. . קואליציית Invest Youth, הכוללת ארגונים בהנהגת נוער, התייצבה בעירייה עם עשרות אנשים שנשאו שלטי "כוח נוער" כדי לתמוך ביוזמת כוח הנוער בעיר, שותפות ציבורית-פרטית בין מועצת העיר לבין צעירים אמריקאים לחירות, ברית של ארגוני נוער הנלחמים בעוני. Yag זוכה לתמיכת רשויות מקומיות, מדיניות ופדרליות, כמו גם עסקים מקומיים, ארגונים ללא כוונת רווח וקבוצות קהילתיות.

אם אתה מכיר מישהו בגילאי 12-25 שתרם בדרך זו

אנא יידע אותנו בתגובות כאן. התחל בלחקור מידע נוסף אודות שבוע הנוער, קרא את מסגרת הנוער ולמד עוד על קבוצת הייעוץ לנוער, שעובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מועצות להנחיית החלטות בנושאי נוער. נדון ביעדים עתידיים ונעריך התפתחות במונחים של פתרון בעיות, מעורבות בקהילה, חינוך, הסברה, הסברה, מנהיגות ועוד. אם אתה או מישהו שאתה מכיר מתאים לקבוצת הנוער שלנו, אנא פנה אלינו. פרויקטים קודמים כוללים שיפוץ קרופורד גריל ההיסטורי, בו התלמידים יכלו ליצור ולהציג מפות אתרים בודדות. פרויקטים שהושקו בבתי ספר מבוססי לאונססטון כוללים תמיכה ביוזמות מקומיות בכדי לספק הנחיות מדיניות חזקות, שיפור יחסי העבודה ומתן בסיס ראיות מקומי למערכת בתי הספר לתוכניות התערבות מוקדמת. המועצה זיהתה מספר משרות, בהן ראש מחלקת החינוך, ראש שירותי התלמידים ומנהל בית ספר, עד כמה שמות אלה בלבד. אתה יכול למנות מישהו שהתאמץ לעזור לקהילה, למשל חבר בקבוצת הייעוץ לנוער, מורה או מתנדב.

עיר דטרויט תומכת בבני הנוער של דטרויט על ידי איחוד משאבי הקהילה

השותפים והעסקים בעיר כדי ליצור הזדמנויות ודרכים להצלחה. זה מושג באמצעות שילוב של חינוך, מעורבות בקהילה והסברה לקהילה, תוך התמקדות ביצירת דרך להצלחה עתידית עבור כולם. זה בתורו יבטיח כי הצעירים שלנו יהיו מעורבים באופן מלא במדיניות, בשירותים ובפעילויות שפותחו עבורם.

CEC השקיעה ביוזמות חדשניות לשיפור הגישה להעשרה ולתחבורה לאחר הלימודים ולמתן מידע שקוף על בתי ספר בדטרויט. תוצאות הסקר משמשות כיום לזיהוי מידע על דרכים לקידום תוכניות ממוקדות באמצעות שותפויות עם בתי ספר ונותני שירותים.

קבוצת הייעוץ לנוער בעיר לאונצסטון היא תוכנית למנהיגי קהילה צעירים המבקשים חונכות ופיתוח מיומנויות במגוון תחומים. מדוע לא להצטרף ליוזמה המקומית הנהדרת הזו, שמטרתה לתמוך ולהחליף רעיונות בלונסנסון?

מטרת התוכנית

היא לעזור לסטודנטים לפתח את הכישורים הדרושים כדי להצליח בלימודים ולנהל חיים משגשגים ומתגמלים לאחר סיום הלימודים. מדי שנה, תלמידי YAG מעורבים במספר פרויקטים שנועדו לספק חוויה מעמיקה בתעשייה. הפעילויות כוללות פיתוח עסקי, ייעוץ ניהולי, מעורבות בקהילה, חונכות ופיתוח מנהיגות. אם אינך יכול להשתתף כמנטור או כמחנך, אנא תרם תרומה כספית שתועיל ישירות לקרן YAG ולקרן הבריאות והחינוך לילדים דטרויט (DCHEF). חקור ובקר במכללות ובמכללות טכניות כדי להשתתף בפרויקטים למידה המועילים לקהילה. מדריך זה מספק משאבים שימושיים שיעזרו למשפחות למצוא בתי ספר העונים על צרכיהם הספציפיים. הורים יכולים להשתמש בשירות זה כדי להבין טוב יותר ולמצוא את הצרכים של חינוך וטיפול בגיל הרך בדטרויט. המדריך מספק מידע על בתי הספר והשירותים הטובים ביותר לילדים ומשפחות בעיר דטרויט, וקישורים לבתי ספר מקומיים, קבוצות קהילתיות ומשאבים להורים.

מסגרת מעורבות הנוער נועדה לספק גישה אסטרטגית לעיסוקה של עיריית לאונסטון עם בני נוער ולהבטיח כי צרכיהם של צעירים בקהילת הצעירים בעיר הם מוערכים ומשולבים בתכנון אסטרטגי

המסגרת מכסה חמישה תחומי עדיפות מרכזיים המתארים את הצורך במעורבות, תמיכה וקשר עם קבוצות שונות של צעירים, הן במגזר הנוער ומחוצה לו. העיר העיר לאונצ'סטון נותרה שגרירה נלהבת של שבוע הנוער, ומציעה לבני הנוער בעיר אפשרות ליהנות במהלך חופשת הבנק בחודש אפריל. אנו רוצים לוודא שהקהילה תוכל להחזיר משהו לבני הנוער בעירנו ולהציע אירועים במיוחד עבור בני הנוער.

אנו מציעים לדוברים אורחים לספק תובנות נוספות בענף ולספק תובנות נוספות בעסקי ענף הנוער בעיירה לאונסטון

אנו מקבלים את ההזדמנות לחלוק את הידע והמידע שלנו עם שאר בני הקהילה שלנו, כך שניתן יהיה ליידע אותנו כמשתתפים בדיאלוג הציבורי.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

גן החיות הלימודי

חלקתי יתרונות רבים של ביקור באקווריום, אך כעת הגיע הזמן לבחון מקרוב את גני החיות. אני רוצה מחקר קפדני על יעילות גן החיות כמוסד חינוכי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן