פארק הכרמל

Midtown Plaza הוא מגרש משחקים אינטראקטיבי לילדים ומבוגרים המציע מגוון פעילויות אינטראקטיביות לילדים כמו גם מגרש משחקים חיצוני. עם אזור האמנויות והעיצוב הוקם, מרכז העיר הוא מקום ההתכנסות החדש של הכרמל, ריבה – מלא בילויים בחיק הטבע ופעילויות לכל המשפחה. יש אפילו קולנוע בו תוכלו לצפות בסרטים על המסך הגדול, ויש הרבה מקומות ישיבה בחוץ לפיקניקים, משחקים ופעילויות אחרות. אפילו סרט על מסכים גדולים.

תוכלו לארוז פיקניק, להזמין במסעדות שמסביב וליהנות מארוחה בזמן שילדיכם משחקים. ילדים גדולים יותר יכולים לשחק בזמן שהקטנים נמצאים בגן השעשועים, וכל המשפחה יכולה ליהנות ממשחק shuffleboard.

עוגות יוקרה ממוקמת בסמטה צפונית למרכז העיר פלאזה ומציעה קינוחים טעימים ופינוקים שילדיכם יאהבו. התנהגו בגלידרייה, שהיא מניע נהדר לילדים, ובילו זמן טוב עם חבריהם.

בפארק נמצאים גם מרכז החינוך החיצוני טאקוני

המציע תוכנית סביבתית איכותית, ופארק החורף של דגל הקוטב, הכולל מגוון פעילויות בחיק הטבע, כולל שלג, החלקה על החלקה, החלקה על החלקה ושלג. הוא ממוקם בצד הצפוני של מידטאון פלאזה, צפונית לצומת הרחוב הראשי והשדרה המרכזית. הפארק הוא גם יעד פופולרי לבילוי בחיק הטבע, במיוחד לילדים ומשפחות עם ילדים קטנים. יש מבחר רחב של אוכל ומשקאות, החל מגלידה ועד גלידה.

לקבלת עותק של המסמכים הניהוליים של מחוז אגם כרמל פארק

אנא צרו קשר עם הדירקטוריון ומנהלי הנכסים המפורטים להלן. שום רכב מנועי או רכב אחר אינו רשאי להתנהג כאילו זוהתה אושרה על ידי סרטון אוטומטי שהונפק על ידי מחוז החניה בלקארמל השנה. כל הסירות חייבות להיות רשומות במועצת המחוז של קנט פארק על ידי מי שמפעיל סירה באגם כרמל או בסמוך לה. אין להסיר סירות מהפארק ומשטחי המחוז באגם קארל או בסביבתו ללא אישור של עובד או מפעיל בעיר או בפארק.

פארק אגם הכרמל, שנמצא כיום בבעלות העיר קנט או נרכש מאוחר יותר, משמש כגן ציבורי ושטח פתוח לכל התושבים והמבקרים.

חל איסור להחנות מכוניות וכלי רכב אחרים בכל דרך באגם כרמל ולהחנות רכבים או כלי רכב אחרים במקום

למס '1 תהיה גישה, גישה או שימוש או קלט בכל עת לכל אחת מההרשאות של בעל מניות בפארקלנד המוגדרות בהסכם זה, או עשויה שהשתמשה, הזמינה או השתמשה בכל הרשאות בעלי מניות פארקלנד המוגדרות בהסכם זה. שלט מתאים בכביש או בכביש בתוך אזור חניה יכול להיות מוגדר כשלט או תמרור המציין את השימוש ו / או השימוש בפארק לנדמרק פארק כאמור על ידי כל תושב או מבקר. העירייה רשאית להעניק היתר לאנשים להיכנס ולשהות באזור המושכר להחזקת משקאות אלכוהוליים.

למס '1 תהיה גישה, או שתוכל להשתמש בה, להזין או להזין כל אחת מההרשאות של בעלי מניות פארקלנד כהגדרתן בהסכם זה בכל עת. חפש שלט בכביש או בכביש בתוך מקום חניה בתוך הפארק, הנחשב לנקודת ציון בפארק, כדי למנוע החזקת אלכוהול.

נחל גרזאס חותך בעדינות את הפארק ומציע שביל שקט ומוצל שמוביל לצד הנידח של הקניון שמתחת לסקויה

ליד פארק זה נמצא אזור בילוי ביער, ונקודת התצפית מציעה נקודת תצפית מצוינת לראות את הנחל ויובליו, כמו גם את היער שמתחת. בזכרון נשלט מגדל תצפית אליו ניתן להגיע באמצעות מדרגות מהחניון.

כל זה משולב ליצירת אזור אקולוגי תוסס, נטוע בשמחה בפרחים, מנוקד בפארקי שעשועים ומצויד בנקודות נוף מרהיבות.

אחד המקומות הצבעוניים ביותר הוא שביל הרקפות, שמתחיל בפינה הצפון מזרחית של ברוש פלאזה ומוביל לאזור הבילוי של חורבת חרמש. השביל מוביל מעל מרעה – מדרון מגודל ואז עלייה תלולה לתצפית מרהיבה על הר הכרמל.

אם אתם מתקרבים לספרינגדייל ממערב או ממזרח, עליכם לפגוש את הכביש המהיר הפדרלי שם הוא מתקרב להר. כרמל. התנועה חייבת לעצור בנקודה זו בכדי שרכבים יוכלו לעבור בכדי להשתמש בנתיב, אך לא להולכי רגל.

חוות גארלנד פתוחה לקהל הרחב

אם כי תזדקק להיתר כניסה לפארק. ניתן לאסוף בחוות גארלנד בכניסה להר. פארק הכרמל בשעות היום או הערב או התקשר לשומר הפארק או צוות אחר בפארק כדי לתאם פגישה: 435 – 772 – 3256. כדי לקבל כניסה, עליך לעזוב את האזור המוגבל בכניסה או יציאה מוגדרת בשעה מוגדרת. אם אתה מנסה להשתמש במתקני הפארק או לזכות בכניסה אליהם, אנא צרו קשר עם שירות חניה בטלפון (435) 773-4500.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

טיפים למאבטחים

למאבטחים תפקיד קריטי בשמירה על אנשים, רכוש ונכסים. בין אם הם מגנים על מתחם מגורים, מבנה מסחרי או מקום אירועים, האחריות שלהם היא גדולה. כדי

לקריאה נוספת »

מוזיאון הרמן שטרוק

טקס פתיחה חגיגי נערך לציון פיטוריו של הרמן שטרוק: ספר חדש, ספר חדש, המורכב מאוסף מיצירותיו. בשנת 2013 שופץ ותוקן האולם המרכזי של המוזיאון, המציג

לקריאה נוספת »

הפארק האתגרי x park

BOUNCE מעז בקפיצה הבאה לקיצוניות העממית – קפיצה עם אדרנלין – באקס הראשון – פארק איקס פארק. עוצב על ידי חברת עיצוב מסלולי המכשולים המפורסמת

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן