פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה

פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה -31 בחיפה נפתח אמש, 26 בספטמבר, ויימשך עד ה -3 באוקטובר. הפתיחה היא ביום שבת ה -2 באוקטובר ותמשך עד יום ראשון ה -4 באוקטובר. תכנית הפסטיבל כוללת הקרנת גרסאות דיגיטליות חדשות של סרטים מ ישראל והעולם וכן מבחר סרטים בינלאומיים. אירוע סרטים שנתי זה מתחיל במוצאי שבת ה -1 באוקטובר ונמשך עד יום ראשון בערב. מעל 95 סרטים מרחבי העולם מוצגים, שניהם בישראל. בין 95 הסרטים שהוקרנו בפסטיבל הם: "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "הגדול גטסבי, "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול," גטסבי הגדול , "" גטסבי הגדול ", גטסבי הגדול," גטסבי הגדול, "גטסבי הגדול", גטסבי הגדול, "גטסבי הגדול", "גטסבי הגדול," גטסבי הגדול "," "גטסבי הגדול , "" הנוקמים: עידן האולטרון "ו"לופז אלבה" מאת הבמאי והמפיק האגדי חואן פבלו לופז.

הסרט התמודד בתחרות הקולנוע הבינלאומית בכרמל וזכה בפסטיבל ונציה. תחרויות נוספות בפסטיבל כוללות : "גניבת סוסים", "הנוקמים: עידן האולטרון" ו"לופז אלבה "מאת חואן פבלו לופז.

מזקקת התסריט בחיפה

היא ביתם של אחת המזקקות הגדולות בעולם לייצור והפצה של בירה, יין ו מַצַב רוּחַ. משתתפי השנה כוללים: פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בירושלים, פסטיבל הסרטים הבינלאומי בתל אביב ופסטיבל הקולנוע הבינלאומי בניו יורק. למידע נוסף על לוח הזמנים ורשימת האירועים והפעילויות של הפסטיבל ראו להלן.

הפסטיבל משתדל בכל שנה להביא סרטים נושאי פרסים מכל רחבי העולם לחיפה ומארגן תחרות קולנוע בינלאומית

בה נבחר חבר מושבעים של יוצרי קולנוע, מבקרים ומדענים ישראלים ובינלאומיים. קולנוע ישראלי, כולל פורומי שיווק בינלאומיים, ויצירת פסטיבל קולנוע שנתי בתל אביב.

בנוסף להקרנת סרטים

הפסטיבל מציג אירועי תרבות ציבוריים כגון קונצרטים, תערוכות אמנות, סדנאות, הרצאות ואירועים מיוחדים אחרים. יש גם תחרות קולנועית שנתית ומגוון רחב של אירועי תרבות, כולל פסטיבל קולנוע, פסטיבל מוסיקה ופסטיבל תיאטרון בתל אביב. בנוסף להקרנת סרטים, מוצגים אירועי תרבות הפתוחים לקהל וכוללים קונצרטים ותערוכות אמנות, הרצאות, סמינרים ואירועים בתחום האמנות והתרבות.

בנוסף למפגש עם הקהל ועמיתיו, תוכלו גם להשתתף בפסטיבל על ידי מתן כיתות אמן, השתתפות בסדנאות ותחרויות. מפגש עם קהל, קהל ועמיתים והשתתפות בסדנה ותחרות בתעשייה.

הפסטיבל מארח סרטים ישראליים עכשוויים שזכו לשבחי הביקורת מכל רחבי העולם וכן סרטים בינלאומיים. חובבי הקולנוע בישראל מתחננים לסרטים עם תמונות רומנטיות, צבעוניות ומעוררות.

הסרט הוצג לאחרונה בדרב 1718 ומשך אליו יותר מ -400,000 מבקרים לפסטיבל תוך עשרה ימים בלבד

בשנה שעברה ביקרו המעריצים ברובע סרטים חדשני בנושא ישראלים, אשר סקר מגוון רחב של נושאים מרחבי העולם ומשך אליו למעלה מ -300,000 מבקרים. הפסטיבל מושך אליו למעלה מ- 200,000 מבקרים מכל רחבי העולם, רבים מהם משתתפים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה, פסטיבל הקולנוע הבינלאומי הגדול מסוגו בישראל. הוא מושך 300,000 מבקרים לפסטיבל השנתי בירושלים, אחד מפסטיבלי הקולנוע הפופולאריים בישראל, ומושך אליו כ -300 מיליון מבקרים בשנה הראשונה.

תעשיית הקולנוע הישראלית חגגה לאורך השנים סיפורים מעניינים רבים במספר פסטיבלי קולנוע

מרבית הסרטים שהוקרנו בפסטיבל הם עטורי פרסים ונבחרו על ידי הפסטיבלים הגדולים והחשובים בעולם, כמו פסטיבל קאן, פסטיבל ונציה ופסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו.

פסטיבל הסרטים הבינלאומי הוותיק ביותר בישראל

הוא חיפה, שנפתח בשנת 1983, אך הוא הגדול ביותר, ומושך אליו יותר מ -300,000 בתי קולנוע מדי שנה לטעום כמה מהסרטים העכשוויים הטובים בעולם, שרבים מהם מיוצרים יחד מדי שנה. הוא הוקם בשנת 2013 והיה הפסטיבל הבינלאומי הראשון שהתבסס מחוץ לישראל. ה- JIFF הבשיל והופך פופולרי יותר ויותר. בין 150 ל -200 סרטים מוצגים באופן קבוע המציגים את מיטב בתי הקולנוע העכשוויים בעולם בפני הקהל המקומי והבינלאומי.

הקרנות הקולנוע הישראלי צוברות הכרה, ופסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה הוא חלק חשוב בהקדשת הדגל למולדתנו. הסרטים שתוכננו לפסטיבל הסרטים הבינלאומי של HaIFA השנה הם עדות לשבחים שמגיע לפסטיבל.

פסטיבל חיפה מציג מגוון רחב של תוכניות סיפור חכמות וחכמות על היבטים שונים של החיים וההיסטוריה של ישראל

שמונה סרטים ישראליים המופיעים בבכורה בתחרות הדוקומנטרית הם הסרט העלילתי הראשון, "ארץ ישראל" מאת שלמה בן-יוסף. עשרות יוצרי קולנוע בינלאומיים הגיעו לחיפה כדי לדון עם הקהל על שאלות ותשובות ולהשתתף בפגישות בתעשייה.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

טיולים בחיפה בשבת

חיפה היא אולי לא הדבר הראשון שעולה לכם בראש, אבל אם אתם רוצים לתפוס קרניים, להכניס את עצמכם לפה, ליהנות מסצנת הגורמה או לפתוח חנות,

לקריאה נוספת »

צאו לרוץ

אם אתה רוצה להתחיל בשגרת כושר, ריצה היא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר שאתה יכול לשרוף יותר קלוריות מכל פעילות גופנית נפוצה אחרת, היא בחינם

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן