צאו לרוץ

אם אתה רוצה להתחיל בשגרת כושר, ריצה היא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר שאתה יכול לשרוף יותר קלוריות מכל פעילות גופנית נפוצה אחרת, היא בחינם ואפשר לעשות אותה בכל מקום. להלן שמונה טריקים מנוסים אשר יניעו אותך לצאת מהדלת כשאתה תורם. אם אתה כבד למעלה או שאמרת במשך שנים שאתה לא יכול ללכת בגלל הגובה שלך, זה בהחלט אפשרי לעשות זאת אם יש לך חזיית ספורט נכונה וללכת בנוחות.

זוג נעלי ריצה טובות שתואמות את סוג כף הרגל שלך יכולות לעזור לשפר את הנוחות

ללכת לחנות ריצה בה איש מקצוע מיומן יעריך את כפות הרגליים, יתבונן בריצה שלך, ימליץ על הנעליים הנכונות ואז יתן לך נסיעת מבחן ואז חזור אליהם לבצע ריצה נוספת. הכירו אותם על ידי מציאת קבוצה עם שותף פוטנציאלי להכשרה. זה עוזר לך להישאר במסלול עם החברים שלך והריצה שלך לא תרגיש כל כך מבודדים. ריצה דורשת מעט או ללא ציוד, אז התחממו והצטרפו למועדון ריצה.

אם אתה באמת לא יכול ללכת בבוקר

אתה לא צריך לעשות את זה ביום מסוים, אבל אתה צריך לנסות לרוץ לפחות פעם בשבוע, גם אם אתה לא יכול לרוץ לשניים ימים ברציפות. אם לא רצית במשך שלושה או ארבעה ימים, או אפילו חמישה או שישה ימים, אתה לא צריך לרוץ באותו יום. ברגע שאתה מרגיש קצת בנוח, זה אידיאלי לעבור בין הליכה מהירה לריצה בכדי להתחיל לרוץ. כל יום אתה מתחלף ללכת ולרוץ כדי להתאמן לקום ואז ללכת שעה-שעתיים כדי לבנות את השרירים. מי שמחפש משהו חזק יותר צריך לקנות נעלי קרוספיט ולבחור בריצת שבילים או קרוספיט.

תוכנית זו תעזור לך לפתח את הסיבולת שאתה צריך

כדי לרוץ 10 ק"מ, לבנות את עצמך במשך 5 ק"מ ולמצוא את דרכך בהדרגה למרתון מלא בו אתה נמצא כרגע. אם אתה רוצה להירשם לריצה ארוכה יותר, כגון חצי מרתון או מרתון בחודשים הקרובים, אז הצבע על ריצת 10 ק"מ כצעד ראשון. שלב אחר שלב לבנות עד חצי מרתונים ועד מרתונים מלאים ומעבר להם.

אם אתה מסוג הרצים שחיים מניתוח סטטיסטיקות ריצה

המשך להשתמש באפליקציה שבחרת. עקוב אחר המיילים שלך כדי שתוכל לראות את ההתקדמות שלך ולעקוב אחר הזמן שלך באמצעות אפליקציות כושר אחרות. מצא קבוצה של אנשים שאתה יכול לרוץ איתם כדי לעמוד בקצב, צא לריצה בפארק או צא לריצה עם חברים.

גם כשאתה מגיע לנקודה בה אתה רץ במירוץ, אין שום דבר רע בהפסקה. לבסוף, תמיד צריך לזכור שאתה רץ, לא משנה כמה זמן אתה משקיע או כמה קילומטרים אתה רץ.

לא משנה למה אתה רוצה להתחיל לרוץ

הגיע הזמן לקשור את עצמך וליהנות מכל צעד ולא משנה מה. כשהתחלתי להריץ את הטריק, היה חשוב לבנות כוח וסיבולת ולנסוע כל כך לאט שלא נפצעתי. ברגע שסגרתי את הקצב שלי, ניסיתי לרוץ אל "היי יה" של Outcast ולהכות את הקצב. מצאתי את הקצב שלי ואחרי זמן מה רצתי במהירות ממוצעת של בערך 2:30 לקילומטר, קצת יותר מהר ממה שציפיתי.

אחת הדרכים לשלוט במאמץ יתר

היא להאט ולנסות לשכנע את עצמך לרוץ במקום להשתעל ולנשוף יותר מדי, כמו שעשיתי. שאל את עצמך אם אתה נהנה לרוץ, כי זה יכול להגביר את המוטיבציה לפעילות שאתה באמת רוצה לעשות. אם אתה במתח, אתה יכול לרוץ בלי להפעיל את החדשות.

אתה יכול לערבב את זה כדי למקסם את הכושר הכללי שלך, או שאתה יכול פשוט ללכת בדרך שקטה או לצאת לריצה עם חבר או קבוצת חברים, כמו למשל מועדון ריצה או חדר כושר.

השתתף במרוץ וירטואלי וצא לריצה עם ניווט קולי המלווה אותך לאורך כל הדרך. הפעל מרוץ מפורסם או דלי – רשום את המסלול בקול אחד – עם מסר מודרך, בדמיין את המסלול שאתה רץ.

אם לא היית פעיל זמן מה

תחילה עליך לשמור על כושר לפני שתתחיל לרוץ. אם אתה מתחיל לגמרי, תוכנית Couch-to-5 K היא התחלה טובה מכיוון שהיא מאפשרת לך ללכת ולרוץ בו זמנית, לסירוגין בין ריצה לבריאות ולכושר, ולאט לאט לבנות זמן ריצה. אם תתחלף ללכת, ללכת או ללכת בכדי לשפר את בריאותך, לא תתקשה לסיים את תוכנית האימון שלך, אך תוכל מאוד למצוא שתמשיך לחזור. עקוב אחר המדריך הזה כיצד לרוץ בהתחלה ולגלות במהירות מה אתה יכול ומה לא יכול – ומה מחזיק אותך ער בלילה.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

מרוץ המדרגות

טיפוס גרם מדרגות, המכונה גם ריצת מגדל או מירוץ, הפך לאירוע סיבולת פופולרי יותר ויותר ברחבי העולם. בארצות הברית נערכו כמה מירוצי מדרגות, בהם המשתתפים

לקריאה נוספת »

המדעטק

זו הופעה אינטראקטיבית, מקורית לכל המשפחה, המתקיימת בגלריות מוזיאון ישראל. וויט יצר סדרה של חוויות וירטואליות שניתן לעשות בבית עם המשפחה. התחבר לעבר של ימינו,

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן