רכישת ביטקוין

במקרה זה, הבורסה נסחרת בשמך ואינה מספקת את הביטקוין לארנק דיגיטלי חיצוני. ביטקוין והשקעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אינם מבוטחים מפני אבטחה, הגנת משקיעים, או תאגידים, בורסות או גניבות, שחשבונות המניות והברוקרים המסורתיים נהנים מהם עד 500 אלף דולר.

כאשר אתה קונה ביטקוין ברוב הבורסות, יש לך אפשרות להעביר את המטבעות שלך לארנק ביטקוין. ביטקוין גם מאפשר לך להשתמש בארנק חיצוני בבורסה. בעת משיכת ביטקוין מהבורסה, אתה כפוף למדיניות המשיכה והעמלות של הבורסה.

ישנם מאות בורסות קריפטו בהן אתה יכול לרכוש ביטקוין אך חלק מהפופולריות ביותר הן Coinbase

Gemini ו- Octopus. אם תבחר בבורסה המגיעה עם אפשרות תשלום, תוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים. קשר חשבון בנק לארנק שלך, כך שכאשר אתה קונה או מוכר ביטקוין, אתה פשוט מפקיד אותו לחשבון הבנק שלך.

בורסות רבות התומכות בביטקוין תומכות גם במטבעות קריפטוגרפיים דיגיטליים אחרים

אם אינך רוצה לעבור בורסה כדי להימנע מדמי מסחר, תוכל תמיד לסחור עם רוכשי ביטקוין אחרים. כל בורסת ביטקוין משתמשת בפלטפורמת תמחור משלה שיכולה לגרור אותך לבורסה אחת על פני אחרת.

בורסות ביטקוין הן אחד המקומות הקלים ביותר לקנות ביטקוין למתחילים והם השיטה שבה נשתמש כאן

כדי לקנות ביטקוין או כל מטבע קריפטוגרפי אחר אתה צריך בורסת מטבעות קריפטוגרפיים שבה נפגשים קונים ומוכרים תמורת דולרים או מטבעות. בורסות P2P מאפשרות לך לקנות ביטקוין ממחזיקי ביטקוין אחרים שיש להם מחירים משלהם.

ברגע שיש לך חשבון בבורסה

עליך להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח אבטחה רבה יותר. בחר בורסה בה תוכל להפקיד את חשבונך לפני שתתחיל להשקיע בביטקוין. לקריפטו שבו אתה משתמש צריך להיות ארנק ביטקוין משולב, או לפחות שותף מועדף שבעזרתו תוכל להחזיק את הביטקוין שלך.

וודא שהבורסה שלך כוללת ארנק ביטקוין מובנה בפלטפורמה שלה אם לא-תצטרך למצוא אחד בעצמך

בורסות מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase וכמה ברוקרים מסורתיים כמו רוביהוד יכולים לגרום לך להשקיע בביטקוין. אתה עובר לפלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כדי להחליף את הדולר האמריקאי שלך לביטקוין או למטבעות דיגיטליים אחרים.

קשר את ארנק הביטקוין שלך לבורסת הביטקוין לבחירתך השלב האחרון

הוא הפשוט ביותר: אתה מחליט כמה ביטקוין לקנות. אם אתה משתמש בפלטפורמה כגון Coinbase או PayPal, תוכל להזין את סכום הדולר הרצוי, לסחור בביטקוין, לקנות בשער החליפין הנוכחי ולגבות כל עמלות. רוב הבורסות מציעות סוגים רבים של הזמנות, כך שאם תחליט למכור ביטקוין לאחר שהגעת למחיר מסוים, יהיה עליך לבצע הזמנה נוספת כדי לחזור.
עבור פרטים נוספים בתחום של רכישת אתריום עליך לבדוק כאן: bitish.co.il

בשיטה זו

הביטקוין שאתה קונה מוחזק על ידי בורסת המטבעות מטעמך. לאחר שתחליט שאתה מוכן למכור את הביטקוין שלך, תוכל לבצע הזמנת מכירה עם המרכז שלך, בדיוק כפי שהיית עושה אם היית קונה את ה- BTC שלך באינטרנט. תהליך זה משתנה בהתאם לבורסה שבה אתה משתמש ומה שהוא מציע, אך בדרך כלל כרוך בלחיצה על כפתור קנה או מכר ונתן כמה ביטקוין אתה רוצה לקנות או למכור.

פירוש הדבר שאתה מקבל את הביטקוין שלך מבלי לחכות שצד שלישי

כגון בורסה מרכזית, יאשר את העסקה. אם אתה משתמש באפליקציית הנייד של הבורסות המרכזיות, הבורסה תחזיק את הביטקוין על שמך. המשמעות היא שבמקום להעביר את הביטקוין שלך לבורסה, תוכל להשתמש בארנק המטבע שלך.

כדי שקנה ביטקוין צריך ארנק דיגיטלי עם מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, החלפת מטבעות קריפטוגרפיים ואמצעי תשלום כלשהו. בורסת המסחר אליה אתה מצטרף מציעה ארנק ביטקוין בחינם בו נשמרות הרכישות שלך. בארנק חם, הביטקוין מאוחסן בענן אצל ספק חילופי מהימן וניתן לגשת אליו באמצעות אפליקציה במחשב או בדפדפן באינטרנט.

בעוד שבורסות כמו Coinbase ו- Binance נותרו הדרכים הפופולריות ביותר לרכישת ביטקוין

הן אינן היחידות. פלטפורמות ומקומות לרכישת ביטקוין כוללים ספקי ארנקים דיגיטליים, בורסות ספוט ריכוזיות, דלפקי OTC, שירותי חילופי OTC פרטיים המשמשים אנשים פרטיים בעלי ערך נטו, שווקים עמיתיים ואפליקציות תשלום כגון PayPal.

הם גובים עמלות גבוהות יותר עבור רכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים ומציעים פחות מטבעות מאשר ביטקוין

ולכן כדאי להשוות את המחיר שהיית משלם בבורסה מסורתית. הרעיון הוא שהמשקיעים מוכנים לשלם תוספת עבור ביטקוין בבורסות מסורתיות מכיוון שהם לא צריכים לדאוג לארנקים ומשטח אחסון. כפי שכבר דנו, עלות הרכישה והמכירה של ביטקוין יכולה להשתנות מפלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיים אחת לאחרת.

רכישת ביטקוין הופכת קלה יותר מיום ליום ככל שהלגיטימיות של בורסות וארנקים גדלה

יש ספרייה נרחבת של מאמרים והדרכות וידאו המסייעים למשתמשים ללמוד על ביטקוין ועל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ההבדל הגדול ביותר הוא שאנשים מבינים כיצד זה עובד. מתחילים יכולים להשתמש בחשבון האפליקציות Venmo או Cash שלהם לרכישת Bitcoins, ובורסות נגישות כמו Coinbase ו- Gemini מאפשרות לך לקנות יותר אם אתה לומד עוד על השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

אתה יכול לקנות

למכור, לסחור ולסחור בביטקוין ב- Coinbase ולהפוך אותו לאחד מאתרי הביטקוין הידידותיים ביותר למשתמש. ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות ברוקרים כמו רובינהוד ובורסות כגון Coinbase, ואפשר גם לקנות ביטקוין באמצעות אפליקציית Cash. אנשים יכולים להכניס מזומנים לכספומט כדי לרכוש ביטקוין, המועברים לאחר מכן לארנק דיגיטלי מאובטח.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

דילוג לתוכן