שביל חיפה

אני רק רוצה להתבונן בנוף היפה של עיר ישראל והים, ההרים והים, ותושבי ירושלים ותל אביב. אני רק רוצה ליהנות ולהשתזף ביופיו של הנוף היפהפה הזה של עיר בישראל, עם נוף מעל האוקיאנוס האטלנטי לים התיכון ובירת ישראל, ירושלים.

אל מסלול הר הר סאניטאס

המהווה את התמרור בשביל מאונט סאניטאס, ניתן להגיע בצורה הטובה ביותר באוטובוס מבולדר, קולורדו, מרחק קילומטרים ספורים בלבד. עשה זאת בעצמך דברים בבולדר: עשה זאת בעצמך, או עשה זאת עם קבוצת חברים ויהיה טוב לעצמך.

אחד המקומות הצבעוניים ביותר

הוא שביל הרקפות, שמתחיל בפינה הצפון מזרחית של ברוש פלאזה ומוביל לאזור הבילוי של חורבת חרמש. בדרך תפגשו את שביל הבשורה – מסלול טיול ורכיבה המוביל מנצרת דרך ישראל. שביל ההליכה חוצה את אזורי הפיקניק, הנחשבים לאחד ממסלולי הטיול הנופיים והנופיים בישראל וכיעד פופולרי בקרב מטיילים ורוכבי אופניים.

השביל עובר דרך סדרה של עיירות וכפרים קטנים לפני שהוא מסתיים בחווה קטנה, שם הוא מתמזג לעיר חיפה.

השביל מוצל ברובו

אך יש המון מדרגות גבוהות, בולי עץ וסלעים שהופכים את השביל לעייף. לכן, אם אתם באמת נועלים נעלי הליכה טובות, צפו לדרך משובשת. השביל מוביל ביערות עמק אלון, דרך צוקי הטוף שלו, מסתיים בנחל אורן, עובר במעיין אן אלונס ומסתיים במחנה אגאם. הוא מלא באבנים וחלוקי נחל ויש הרבה לכלוך בדרך, מה שמספק טונות של מדרגות גבוהות ובולי עץ, סלעים וכו '. חסוך זמן: הצד הצפוני של השביל אדום והצד הדרומי ירוק, עם כמה שבילים קטנים בדרך.

סע בכביש נשר לכיוון אוניברסיטת חיפה (רמות יצחק) ופעל לפי השילוט לפארק קק"ל

מכאן תוכלו להמשיך משמאל או לפנות ימינה, ללכת מרחק קצר לגשר מעל ואדי קלה, לחזור לחניון שוויץ הקטנה (מסומן אדום) או להמשיך בקטע אחר של השביל ולנסוע עד לרכב שלכם.

מי שהולך רק בחלק זה של הדרך יכול לרדת ברגל או להחנות את מכוניתו ברחוב יפה נוף ולחזור באוטובוס (אוטובוסים נוסעים בחיפה בשבת).

מומלץ לבדוק את כל נתיבי האוטובוסים האפשריים באמצעות מפות גוגל או מערכות אחרות

אך מכיוון שהמסלול הוא ברובו נתיב אחד, אין צורך לחצות את כל המסלולים בו זמנית, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות. את הטיול המשפחתי הקל הזה ניתן לעשות תוך שעתיים-שלוש ולרוב מוביל בדרכי עפר מישוריות. זהו כביש 2, המסומן בירוק במפת המסלול, ונמצא במרחק הליכה קצר בלבד מרחוב יפה נוף עד סוף מסלול 1. בחרו שביל החופף אליו, כמו רכיבה על שביל יער מוצל או טיול על עפר. כְּבִישׁ.

ההליכה שתבחר מתחילה בפארק הכרמל העמוק

הממוקם בצד המזרחי של העיר, ממזרח לרחוב יפה נוף וממערב לרחוב סנט ג'ורג '. נקודת ההתחלה מציעה נופים טובים של פארק הר פלזנט והאוקיאנוס האטלנטי, אך אל היער ניתן להגיע תוך שעתיים שלוש על כביש 2 או כביש 1, עם הליכה קצרה בדרך עפר עד סופו.

אם אתה רוצה לחקור עוד

אתה יכול ללכת לצומת דרכים שונה, ובקצה שביל זה ליד תחנת הרכבת קוראים קניון לב עיר הרצל. אל כביש החוף המחבר את הכניסה הדרומית של חיפה ניתן להגיע תוך שעתיים שלוש לאורך כביש 2 או כביש 1, בהליכה קצרה בדרך עפר.

אם תבחרו במסלול הירוק לאוניברסיטת חיפה

תוכלו לנסוע באוטובוס לקמפוס האוניברסיטה. כעת בשנה האחרונה של המחזור הראשון, הקימה ווק ישראל קבוצת הליכה בינלאומית המוקדשת לעם ישראל כולו, שתלך בחלק החמישי והאחרון בשביל זה לפני הסיום בירושלים. הליכה לישראל 2021 חוגגת 10 שנה ליוזמתנו להפגיש בין מטיילים גלובליים לכבוש את כל הדרך הלאומית הישראלית בתמיכת תוכנית הנוער לעתיד.

בנוסף לפופולריות שלה, רשת זו באורך 45 ק"מ היא אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בהאיטי.

לולאה זו

הנמצאת בנופים מעוררי השראה של פרחי בר ואזורי פיקניק, ממוקמת בלב פורט או פרינס, אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בהאיטי. מסלולי הטיול המוצלים היטב, הנוף הנופי והנוף היפה הופכים את המקום לאחד הפופולריים ביותר בישראל.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

עיר הנוער

לאחר קמפיין של למעלה משבע שנים, פעילים צעירים חגגו ניצחון ביום שלישי כאשר רשויות לוס אנג'לס הודיעו כי יעניקו 1.1 מיליון דולר לקבוצת הנוער (YAG),

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן