שוק הפשפשים

שוק הפשפשים הדרום-מערבי של יוסטון הוא אחד משוקי הפשפשים הטובים ביותר ביוסטון והוא מוקף באוכל רחוב, מוסיקה, אמנות, משאיות אוכל, ספקים ואווירה נהדרת.

עם למעלה מ -1,000 ספקים, השוק הפתוח והיריד הזה מתנהג כמו שוק פשפשים, אך עם מגוון של מלאכת יד ועתיקות, תוכלו למצוא הכל החל מבגדי וינטג 'ואביזרים לתכשיטים, אביזרים לבית ועוד.

אם אתם מחפשים תקופה שחלפה, תוכלו למצוא חפצים מכל התקופות מאמצע המאה ה -19 ועד תחילת המאה ה -20 בשוק זה.

חלק מממצאי שוק הפשפשים הטובים ביותר הם פריטים ישנים שמתחננים לעשות בהם שימוש חוזר או לקבל חיים שניים כפי שנוצרו זה על ידי זה

באזורים דוברי צרפתית בבלגיה משתמשים בדרך כלל בשם brocante vide grenier, אך במזרח המדינה הזו נפוצה יותר פגישת החלפה, וזה השם המועדף. זה נקרא גם בצרפתית, ובמקרה זה הוא נקרא בדרך כלל "שוק פשפשים" או "פגישת חליפין".

בספרד זה נקרא גם Feria libre, שפירושו שוק פשפשים, בספרדית "שוק הפשפשים" או "פריה". דה לה ליברטד, "באנגלית. זה מכונה בדרך כלל" פגישת חילופי "או" boucante vide grenier ", או בצרפתית" שוק פשפשים ".

גרמנית

רבות מהמילים המשמשות הן ב גרמנית, אך המילה הנפוצה ביותר היא שוק הפשפשים, שפירושו המילולי הוא "שוק פשפשים". מכיוון שהמילים "לברוח" ו"חופשי "מתועתקות באותן אותיות פונטיות יפניות של קטאקנה, ניתן לטעות בהן ולהשתמש בהן כשוק חופשי במקום זאת. של שוק פשפשים, יוצר בלבול.

מכונות שוק הפשפשים מובחנות מדוכני רחוב בדרך שבה הן מושכות קונים

ומוכרים רבים מוכנים לבדר מוכרים – קונים שיש להם כסף שנראה כאילו מוטמע בנכס. מיקוח נעשה לעיתים קרובות בשוקי פשפשים ובחלפות סחר חליפין; מוכרי שוק פשפשים מנוסים בונים חדר משא ומתן עם תווי מחיר ומצפים שהקונה יתמקח בבורסות סחר חליפין.

דוכני שוק הפשפשים ייסגרו בשעה 7.30 בבוקר והרשמה ייקח זמן, אך משפחת שונאואר-בומב סירבה בקשה לסגור את שוק הפשפשים עד להזזתו. ביום שבת, 4 ביוני, שווקי הפשפשים נסגרים בשעה 9 בבוקר וכל דוכני שוק הפשפשים סגורים עד 7:30 בבוקר

ההזמנות מתקבלות כמתוכנן, אך ראשית – אם מתקבלת בקשת הזמנה בדואר או אם היא שולם מראש – המוכרים יכולים לפעול לפי מכירה חוזרת.

הנציבים עודדו את בעלי שוק הפשפשים, משפחת באמב, להיפגש עם הספקים, אם כי הם אינם מחויבים לעשות זאת.

לחץ על המפה

כדי לברר היכן לקנות עתיקות ובציר בטקסס. חובבי הבציר יגלו כמה משוקי הפשפשים הפופולאריים ביותר באוסטין, דאלאס – פורט וורת ', יוסטון וסן אנטוניו. הם נמצאים גם ביוסטון, אוסטין ודאלאס, כמו גם באזורים אחרים בטקסס ובעולם.

לא יהיה שוק פשפשים טוב יותר ביוסטון, ואתה בהחלט צריך להיות באזור. המצרכים בשווקים אלה הם מהטובים והייחודיים ביותר בטקסס, מה שהופך אותו ליום טוב לכל אוכל אוכל לבקר בטקסס.

מרבית שווקי הפשפשים נערכים בחוץ ומציעים מקום לשהייה בטוחה

כך שתוכלו ליהנות מציד מציאה ובמקביל לממש מרחק חברתי. סבונים, שמנים ובדים תפורים בעבודת יד מהווים את רוב הפריטים בשוק הפשפשים ביוסטון ובשווקים מקומיים רבים אחרים. בין אם אתם מחפשים עתיקות או יצירות מקוריות, תמצאו כאן משהו מכל דבר. שוקי הפשפשים כאן פתוחים לאורך כל סוף השבוע, אך בדרך כלל שמורים לאירועים מיוחדים.

כשהגעתי לראשונה לשוק

פניתי ישר לאזור הפתוח הגדול באמצע החניון. בטיול הבא בשוק הפשפשים אני מביא חיץ קטן כדי להיות מסוגל לבזבז את הדברים שאני רוצה לקנות ולתפוס כל חיץ קטן. זו הצעה יקרת ערך, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות, לאור הפארקים הנרחבים והשטח הפתוח הרחב.

סוחרים ופעילים רבים התנגדו לפרויקט ואמרו כי המשך הפיתוח באתר יסגור את שוק הפשפשים ויעקור סוחרים ומיעוטים קטנים

בעיקר לטינים. אחרים הציעו שהתוכנית הייתה צריכה לכלול יותר מקום לספקים אחרים כמו משאיות מזון וחנייה נוספת. אם מותר לשוק הפשפשים להיפתח מחדש בשלב 2, מדוע זה מתגלה כל כך קשה? אם זה יתקיים כמובטח ", אומר עובד לשוק הפשפשים לשעבר שהבטיח למחות נגד פעולות עתידיות שיכווצו את שוק הפשפשים. שוק הפשפשים ברימפילד ייפתח מחדש בקיץ 2016 לאחר הפסקה של שנתיים עקב הקמתו של חניון חדש.

תוכן עניינים

פוסטים נוספים:

עיר הבירה

תוכנית עמיתי עיר הבירה (CCFP) היא יוזמה של ראשי ערים למשוך אנשי מקצוע צעירים ומוכשרים מתחומים קשורים לעיר וושינגטון הבירה. המענקים מהבירה מתמקדים בתחומים הקשורים

לקריאה נוספת »

א שאם פסטיבל האוכל הערבי

העיר חיפה מתכוננת לאחד השפים ופסטיבלי האוכל המובילים בעולם, פסטיבל האוכל הערבי, המציג אוצרות קולינריים אזוריים שהועברו לדורות עם טוויסט מודרני. האירוע שנקרא "שאם" (בערבית

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן